אלברמן חתם במכבי חיפה לשנתיים. גיורא אנטמן פוטר - 0404
+
אלברמן חתם במכבי חיפה לשנתיים. גיורא אנטמן פוטר האתר הרשמי של מכבי חיפה

אלברמן חתם במכבי חיפה לשנתיים. גיורא אנטמן פוטר

לאחר החתמתו של הבלם הברזילאי אליסון דוס סנטוס, בתחילת השבוע, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לעונת 2017/18 עם החתמתו של גל אלברמן. הקשר בן ה-34, מצטרף באופן רשמי לירוקים. 

גל אלברמן (1.80), החל את דרכו במכבי פתח תקווה ושיחק בשורותיה חמש שנים. בתחילת עונת 2005/6, הצטרף לטנריפה מהליגה השנייה בספרד ושיחק כחצי עונה עד ששב ארצה והצטרף לבית"ר ירושלים. אלברמן, הצליח להשתלב במהרה וסייע לקבוצה מהבירה לזכות באליפות. הקשר, המשיך לעונה נוספת בירושלים שהסתיים בדאבל. ב-2008, חתם אלברמן בקבוצת בורוסיה מנשנגלדבך הגרמנית ובמשך שנתיים רשם 16 הופעות. ב-2010, שב פעם נוספת לארץ והפעם חתם במכבי תל אביב ובשורותיה רשם 185 הופעות. 

לאלברמן יש עבר גם בנבחרת ישראל, הקשר רשם 36 הופעות במדים הכחולים לבנים עד לפרישתו ב-2015. לאחר החתימה, התראיין אלברמן לאתר הרשמי ואמר: "שמח ומתרגש להצטרף למועדון הכדורגל מכבי חיפה. מקווה לעזור להחזיר את המועדון למקום לו הוא שייך בצמרת הכדורגל הישראלי".  

מנכ״ל המועדון אסף בן-דב, הגיב על חתימתו של הקשר: "ההחלטה להביא את גל אלברמן נבעה מכמה סיבות: היינו זקוקים לשחקן בתפקיד, בעל ניסיון, מנהיג ודמות שתחבר את חדר ההלבשה. על כולם הבאנו את גל אלברמן ומכאן אנו שמחים שהוא מצטרף אלינו ונעשה הכל כדי שיצליח".

מאמן השוערים גיורא אנטמן, נפגש הבוקר עם מנכ"ל הקבוצה אסף בן דב, במהלכה סוכם על עזיבתו של מאמן השוערים הותיק.