הסתה לרצח: פאשקוויל קורא לרצוח חיילות, מפקדים ומגייסים - 0404
הסתה לרצח: פאשקוויל קורא לרצוח חיילות, מפקדים ומגייסים

הסתה לרצח: פאשקוויל קורא לרצוח חיילות, מפקדים ומגייסים

הסתה לרצח: פאשקוויל שחולק במהלך חג שבועות קורא לרצוח חיילות בצה"ל, מפקדים וכאלה המגייסים חרדים לשירות בצבא. עוד באפשקוויל המסית והמסוכן – קריאה גם לחייל עצמו, להתאבד. הפאשקוילים חולקו בשכונות חרדיות בירושלים, אך לא ברור מי עומד מאחוריו.

תחת הכותרת "פסק הלכה", צוין: "בחור/אברך יקר, אם לוקחים אותך בכפייה לצבא השמד, מותר לך ואתה צריך לעשות פעולות הבאות: לקחת את הרובה שקיבלת ולהרוג כל חיילת הבא לידך ולזכות אותה ביהרג ואל יעבור, להרוג כל מפקד המחזיק אותך בכפייה, להרוג כל גייס ומפתה ועוזר וכו', להרוג את עצמך מדין ייהרג ואל יעבור.

עוד נכתב בפאשקוויל: "בחור/אברך יקר זכור… העולם הזה הוא כפרוזדור וחיי הנצח הם בעולם הבא. אם תאבד את עולם הזה אשריך וטוב לך לעולם הבא. אבל אם תאבד את עולם הבא, או לך ואו לך. זכור… זכור.. זכור…"פנחס בן אלעזר הכהן השיב את חמתי", "גזרת הגיוס גזרת שמד", "גיוס בנים ובנות ביהרג ובל יעבור".

פאשקוויל הסתה לרצח

בפאשקוויל אחר שנתלה בין השאר ברחוב שבטי ישראל בירושלים, מובטח לקבל מתנות עד לסכום של 810 ש"ח ל"ילדים צדיקים" שיצעקו "חרדקים החוצה". המתנות המובטחות נחלקות לפי העשייה: צעקת "חרדקים החוצה", תוך הכנסה לניידת המשטרה תזכה במתנה של 530 ש"ח – על פי גימטריא של "חרדקים החוצה מיד". אם יספוג הצועק מכה משוטר, הוא יקבל תוספת של 290 ש"ח על פי גימטריא של המילה "אגרוף". גם פאשקויל זה מסית למעשה לפגיעה בכוחותינו.

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]