המאמן אריק בנאדו חתם בהפועל ר"ג מהלאומית לעונה אחת - 0404
+
המאמן אריק בנאדו חתם בהפועל ר"ג מהלאומית לעונה אחת פייסבוק הפועל ר"ג

המאמן אריק בנאדו חתם בהפועל ר"ג מהלאומית לעונה אחת

המאמן אריק בנאדו, חתם הערב (ראשון) בהפועל רמת גן לשנה עם אופציה לשנה נוספת.

בנאדו החל את קריירת האימון ב-2012 בנוער של מכבי חיפה, התקדם לבוגרים, המשיך לנבחרת ישראל שם שימש כעוזר ומאמן הצעירה, עבר לבני יהודה והיום הצטרף לר"ג מהלאומית. כשחקן העביר את מרבית הקריירה במכבי חיפה ומקצתה בביתר י-ם והופיע ב-94 משחקים בנבחרת ישראל.

יו"ר הקבוצה, עינב חזנוולד: "בחרנו באריק בנאדו לאחר מספר פגישות מוצלחות בהנחה שאיתו נעשה עוד קפיצת מדרגה ונבנה קבוצה טובה ואטרקטיבית. מברך אותו על הצטרפותו למשפחה ומאחל לו ולנו בהצלחה".

בנאדו אמר לאחר החתימה: ״לאחר לבטים והצעות מליגת העל אני גאה ושמח לבשר שחתמתי כמאמן הפועל רמת גן. למרות שמדובר בקבוצה מהליגה הלאומית מדובר במועדון גדול עם רקורד מרשים בכדורגל הישראלי, הנהלה רצינית ושאיפות גבוהות. 

בחרתי בהפועל רמת גן כי הרגשתי שזה המועדון היחיד שאני מקבל את כל המושכות המקצועיות בשביל להעביר בצורה את הטובה ביותר את כל משנתי ונסיוני כשחקן ומאמן כדורגל. 

אחרי שנה לא פשוטה עבורי שבה לא קבלתי הזדמנות ראוייה להעביר את הפילוסופיה שלי כמאמן היה לי חשוב למצוא מועדון שיתן לי חופש פעולה לנהל את הקבוצה ברמה המקצועית כראות עיני. אני שמח נרגש וגאה על תחילת עבודתי בהפועל רמת גן ומאמין שנעשה דברים יפים ביחד״.