הכנות הירוקים לעונת 2017-18 החלו באופן רשמי עם החתמתו של אליסון דוס סנטוס - 0404
+
הכנות הירוקים לעונת 2017-18 החלו באופן רשמי עם החתמתו של אליסון דוס סנטוס אתר מכבי חיפה

הכנות הירוקים לעונת 2017-18 החלו באופן רשמי עם החתמתו של אליסון דוס סנטוס

ההכנות של הירוקים לעונת 2017/18 החלו באופן רשמי עם החתמתו של אליסון דוס סנטוס כך צויין באתר מכבי חיפה. הבלם הברזילאי בן ה-26, מצטרף למועדון לאחר עונה מרשימה במכבי פתח תקווה שלא נעלמה מעינייהם של קברניטי המועדון ולמעשה סללה את דרכו לחיפה.

דוס סנטוס, המתנשא לגובה של 1.84 מטר, נחשב לשחקן בעל יכולות אתלטיות מרשימות. הבלם, החל את דרכו בגרמיו בראורי (2013) ורשם 17 הופעות, משם עבר לאינדנפנדנטה (2014/15), ורשם 38 הופעות בשורותיה.

לפני כשנתיים (2015), הצטרף למלאבסים ועד מהרה הפך לבורג משמעותי בקבוצה ובעונה האחרונה סייע לשחקניו של קובי רפואה לסיים במקום הרביעי. בעונה החולפת, השחקן רשם 31 הופעות ליגה בהרכב הפותח, 4 הופעות בגביע המדינה ו-4 הופעות בגביע הטוטו. 

לאחר החתימה הרשמית, התראיין, דוס סנטוס, לאתר הרשמי ואמר: "מכבי חיפה בשבילי, מדובר פשוט בהגשמת חלום. כשנכנסתי לראשונה לאצטדיון סמי עופר וראיתי את האוהדים הירוקים, ידעתי שאני חייב לשחק כאן".

הבלם הברזילאי המשיך להתייחס לקהל הירוק כשאמר: "כשאני מסתכל על הקהל אני מרגיש באירופה, אני לא יודע לומר אם כולם שמים לב לזה אבל כשאני על המגרש אני חש בזה, זה נותן המון עידוד לשחקנים. זה מעין שחקן נוסף במגרש. 

לסיום, סיכם דוס סנטוס את דבריו: "אני יכול להבטיח שאתן תמיד את כל כולי גם באימונים ובמשחקים. אני מאמין שנגרום לקהל הרבה רגעים מאושרים בעונה הקרובה".