מהפך בגני הילדים במעלות: דשא סינטטי, הצללות, ושדרוגים נוספים - 0404
+
מהפך בגני הילדים במעלות: דשא סינטטי, הצללות, ושדרוגים נוספים עיריית מעלות

מהפך בגני הילדים במעלות: דשא סינטטי, הצללות, ושדרוגים נוספים

בקרוב יחלו העבודות לשדרוג החצרות במספר גנים ברחבי העיר, שיורחבו בהדרגה לכל גני העיר. היוזמה היא חלק מתנופת פיתוח רחבה שנעשית במוסדות החינוך בעיר בשנים האחרונות, זאת במטרה לשדרג ולשפר את סביבת הלימוד של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר והתיכונים בעיר. 

שדרוג חצרות הגנים כולל החלפת ארגזי החול במצעים חדשים של דשא סינטטי, וכן יצירת הצללה בחצרות הנדרשים, כאשר עבודות השדרוג צפויות להסתיים בסמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ח.כיום במעלות ישנם 31 גני ילדים, מתוכם 15 טרום-חובה, 12 חובה ו-4 משתייכים לחינוך המיוחד.

לאחרונה זכה מערך החינוך במעלות בתפיחה על השכם בזכות זכייתו של שגיב לוגסי, תושב העיר, בפרס חידון התנ"ך העולמי לנוער היוקרתי, וכן בזכייתו של סמ"ר עומרי זריהן בתואר מצטיין נשיא ביום העצמאות האחרון, שמגיעות על רקע ההשקעה ההולכת וגוברת בתקציבי החינוך בעיר.

ראש עיריית מעלות שלמה בוחבוט מסר כי "החלטנו לקחת את גני הילדים במעלות צעד נוסף קדימה ולשדרג אותם בלמעלה מחצי מיליון שקלים, על מנת שסביבת הלימודים של ילדי העיר יהיו ברמה הגבוהה ביותר. אנו נמשיך להשקיע תקציבים גבוהים בחינוך בעיר, שכבר הניב פירות של הצלחה בדמות הצלחתם של תלמידים מהעיר בתחרויות, חידונים ופרסי הצטיינות ארציים ובינלאומיים.