צפו בשרה רגב בחגיגות בני יהודה: ״הזכייה - תחזק את האמונה בקרב האנדרדוג״ - 0404
+

צפו בשרה רגב בחגיגות בני יהודה: ״הזכייה – תחזק את האמונה בקרב האנדרדוג״

השרה מירי רגב הגיעה הלילה (ראשון) לחגיגות הזכייה בגביע של בני יהודה יחד עם כ-10,000 אוהדים של הקבוצה.

רגב עלתה לבמה עם ברק אברמוב ואמרה: "מזל טוב למחזיקת גביע המדינה בכדורגל לעונת 2016-2017. כמה סמלי זה היה שבשבוע בו אנו מציינים את יום ירושלים, הזהובים משכונת התקווה צבעו את אצטדיון טדי וירושלים בצבע הזהוב – ממש ירושלים של זהב.

עליתם ביום חמישי האחרון לכר הדשא למשחק שבו לא באמת נתנו לכם סיכוי. נכנסתי לאצטדיון וכל מה ששמעתי זה רק: כמה "חתיכות" תקבל בני יהודה ממכבי ת"א. אין להם טיפת סיכוי מול המכונה המשומנת של מכבי ת"א. הכסף הגדול של מכבי ת"א ינצח את הקבוצה הקטנה מהשכונה. אבל עוד לפני שעליתי ליציע, עברתי בין מחנות האוהדים. הרגשתי את האנרגיות העצומות של הקהל בכתום – את האנרגיות שלכם אוהדים. הבחנתי ברוח החזקה של השחקנים שבדיוק התחממו על המגרש ואמרתי שזו תהיה טעות להספיד את בני יהודה ת"א עוד לפני שנשמעה שריקת הפתיחה.

הקרב שמעליו נכתב באותיות גדולות: "דוד מול גוליית" הסתיים הפוך לחלוטין ממה שסברו כל הפרשנים. הסתיים אחרת ממה שאמרו כל המספידים – הוא הסתיים בניצחון האנדרדוג. בניצחון שלכם בני יהודה ת"א. בעיטות ההכרעה מ-11 מטרים היו דקות מורטות עצבים – דקות של מתח עצום, בוודאי לכם כאוהדים שמייחלים לגביע ראשון לאחר 36 שנים ולתואר נוסף לאחר 27 שנים.

בעבור רוב האוהדים ביציע, זו היתה בוודאי חוויית התואר הראשון עם הקבוצה אותה הם מלווים. סביר להניח שרק אוהדים מעטים מאלה שישבו ביום חמישי ביציע, זכו לראות את שחקן האגדה אהוד בן טובים מניף את הגביע האחרון של הקבוצה ב-1981. אחרים אולי, במקרה הטוב, היו ילדים כשמשה סיני, יעקב אסייג, רוני לוי, דוד סלמן, רוני מאיר, אייל חיים, חזי שירזי, ניר מנחם, גיא שרעבי והארגנטינאי חירארדו גונזאלס חגגו כאן בשכונת התקווה את האליפות הראשונה והאחרונה עד כה של הקבוצה. היום בהחלט שיש לכם סיבה נוספת למסיבה. אני בטוחה שהפעם לא יעבור כל כך הרבה זמן עד שתוסיפו תואר נוסף לארון שלכם.

ברק אברמוב איזו פתיחה חלומית יש לך. רק בקיץ האחרון רכשת את הקבוצה הזו. ביקשת בסך הכל לייצב את מעמדה של הקבוצה בליגת העל, והנה אתה כבר עם תואר ראשון במועדון. הבאת ברכה לבני יהודה ת"א. זכית בגביע המדינה כנגד כל הסיכויים והענקת לאוהדים היקרים הללו את כרטיס הכניסה לאירופה. דבר שאם היית מסמן כמטרה מוצהרת בתחילת העונה הזו, כנראה שהיו אומרים לך שאין לך מושג.

הזכייה בגביע המדינה בכדורגל, לא רק הסבה אושר גדול למועדון בני יהודה ת"א ולאוהדי הקבוצה. היא תהווה משקל משמעותי ותחזק את האמונה בקרב האנדרדוג, בקרב הקבוצות הקטנות יותר, שניתן לנצח כל קבוצה. הגביע שנצבע בסוף השבוע האחרון בכתום, נותן תקווה לכולם. נותן שמחה לשכונת התקווה – מקום קטן שבפעם האחרונה שחגג, זה היה אי שם באביב 1990 עם האליפות ההיסטורית.

אני שמחה לשמוע שמועדון בני יהודה ת"א הוא לא רק כדורגל. הוא הרבה מעבר לזה. החיבור של הקבוצה הזו לקהילה – הדאגה של ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים למה שקורה מחוץ למגרש, מחממת את הלב. אני שומעת על התרומה למען החלשים בחברה הישראלית וזה ממלא בגאווה. הדאגה שכל שחקן במחלקת הנוער ישקיע בלימודים והצבת הנעשה בין כתלי בית הספר כתנאי לכך שהשחקן יהיה חלק מהמועדון, חשובה לא פחות מההישגים על כר הדשא.

בני יהודה הוא מועדון שראוי להיות חלק בלתי נפרד מאריות הכדורגל הישראלי. מועדון שחייב להמשיך ולתקוע יתד בליגת העל שלנו ולקצור הישגים נוספים. מאחלת להם הצלחה במפעל האירופי ובטוחה שעם המאמן החדש יוסי אבוקסיס תביאו כבוד גדול למדינת ישראל. אוהדים יקרים, המשיכו לתמוך ולעודד את הקבוצה שלכם. אתם מקור הכח שלה. אתם מקור האנרגיה של השחקנים".