מילניה טראמפ נאמה: אחת מנקודות השיא במסע - הביקור עם שרה בביה"ח הדסה - 0404
+
מילניה טראמפ נאמה: אחת מנקודות השיא במסע – הביקור עם שרה בביה"ח הדסה לע"מ

מילניה טראמפ נאמה: אחת מנקודות השיא במסע – הביקור עם שרה בביה"ח הדסה

רעיית נשיא ארה״ב, מילניה טראמפ, ציינה הערב שוב בנאום שנשאה בבסיס חיל האוויר האמריקני בסיציליה – את הסיור שערכה יחד עם רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, בבית החולים הדסה בירושלים כאחת מנקודות השיא שלה במסעם הראשון של הזוג טראמפ מחוץ לארה״ב כנשיא וגברת ראשונה.

דברים אלה מצטרפים לשני פוסטים עם צילומים, שהעלתה מילניה טראמפ בחשבון הפייסבוק הרשמי שלה, שם תיארה כמה נהנתה מהביקור בישראל והודתה לגב׳ נתניהו במילים חמות על האירוח.

אגב, מה שלא ידוע לציבור הישראלי על סיור הגברות הראשונות של ארה״ב וישראל בבית החולים הדסה, זה שאת הדרך ממלון קינג דייוויד להדסה עין כרם עשו שתי הגברות הראשונות בצוותא לאחר שמילניה הזמינה את שרה למכוניתה. במהלך הנסיעה הציגה רעיית ראש הממשלה בפני רעיית נשיא ארה״ב את שכונות ירושלים הנשקפות בדרך לבית החולים.

כשיישבו השתיים לשיחה בארבע עיניים וקפה בתום הביקור, הציגה הגב׳ נתניהו בפני הגב׳ טראמפ את תמונותיהם של חיילי צה״ל הנעדרים, הדר גולדין ואורון שאול, סיפרה לה על גבורת הלוחמים במבצע ׳צוק איתן׳ ועל הכאב העצום של המשפחות והאמהות שעדיין לא קיבלו בחזרה את הבנים ומסרה לגברת הראשונה של ארה״ב מכתב מזהבה שאול, אמו של אורון. הדברים נגעו לליבה של רעיית נשיא ארה״ב, שהתרגשה ושאלה מדוע לא מחזירים את הבנים.

IMG_4197 IMG_4211