צפו: ח"כ איימן עודה נאם בהפגנת השמאל על מחבלים עצורים: הקהל צעק "בוז" על מעצרם - 0404
+
צילום: שלמה מור

צפו: ח"כ איימן עודה נאם בהפגנת השמאל על מחבלים עצורים: הקהל צעק "בוז" על מעצרם

"אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה" – כך נראה השמאל בישראל. שונאי מתנחלים, בזים לחיילים ודורשים להעניק תנאים טובים למחבלים בכלא וכן, לשחרר זורקי אבנים. חוץ מאבו מאזן, כוכב בהפגנה הערב, ששלח מכתב תמיכה, גם ח"כ איימן עודה מהרשימה הערבית המשותפת לקח חלק בהפגנה ונאם במקום. השמאלנים הגיבו לדבריו בקריאות "בוז" לממשלת ישראל, למשטרת ישראל ובכלל לשלטון החוק. מבחינתם, מפגעי אבנים ובקבוקי תבערה יכולים להמשיך במעשיהם הטרוריסטים.

אותו עודה, קיבל את הכבוד בהפגנה ההזויה הערב (מוצ"ש( ואמר בין השאר, כשהוא מדבר על צעיר מפגע אבנים: "הוא גדל על הסיפורים של הוריו, על ילדותם בשדות המקיפים את הכפר, אבל לו היה אסור לצאת לשדות מפחד מהמתנחלים והחיילים. עברו ארבע שנים והיום נידאל עצור. הוא נמצא בכלא כבר ארבעה חודשים. הוא עצור בחשד לזריקת אבנים. יחד עם נידאל עוד 300 פעילים פלסטינים שנמצאים היום בבתי הכלא בתנאים תת אנושיים".

עודה, לא סיפר למפגיני השמאל מי באמת חושש בדרכים. מי באמת מסכן את חייו מידי יום. הוא לא דיבר על המחבלים הדוקרים בירושלים, נתניה ותל אביב. הוא והמפגינים ההזויים לא מתרגשים מפיגועי אבנים ובקבוקי תבערה ושלא יספרו לכם שאלה מתרחשים רק ביהודה ושומרון. אבנים זורקים גם בכביש 6, גם בכביש החוף. גם בחיפה, גם ליד נצרת, גם ליד מגדל העמק ועפולה. צלבי קרס מרוססים ברחבי ארצנו. כל אלה לא מעניינים את השמאל בישראל. (לחצו על הסרטון לצפייה בעודה ובמפגינים. צילום: שלמה מור).

מבזקיםלכל המבזקים