התקבל היתר בנייה לפרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל - 0404
+
התקבל היתר בנייה לפרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל א.זיתוני

התקבל היתר בנייה לפרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל

אבי זיתוני בשותפות עם משה ויגאל גינדי מבשרים כי התקבל היתר בנייה לפרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל. ההיתר שהתקבל הוא נדבך נוסף לקצב המכירות המהיר בפרויקט. מהחברה נמסר כי עד כה נמכרו כ- 50% מיחידות הדיור שנפתחו לשיווק בבניין הראשון.

פרויקט ECO רמת הדר החדשה כולל 228 יחידות דיור שיתפרשו על פני 2 בניינים בני 20 קומות. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל פנטהאוזים ודירות בנות 3 ועד 6 חדרים.

לדברי אבי זיתוני, מנכ"ל ובעלים של חברת א.זיתוני "מדובר באזור המתפתח של גבעת שמואל והמבוקשים שבהם. השכונה החדשה שתקום היא למעשה המשכה של שכונת הדר היוקרתית בעיר. בימים אלו אושרה במקום תב"ע חדשה לבניית מגדלי יוקרה בני כ- 20 קומות, כך שהשכונה שתקום תהיה מאופיינת באוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי גבוה של משפרי דיור אך גם של זוגות צעירים המחפשים לרכוש דירות 3 ו- 44 חדרים. גם עסקה זו היא חלק מהאסטרטגיה של החברה לרכוש מתחמים באזור השרון ובמרכז הארץ הנהנים בשנים האחרונות מגידול חד בביקושים".

הקרקע עליה יוקם הפרויקט מתפרשת על פני 7 דונם  ו – 200 מ"ר במשולש הדרומי בגבעת שמואל שנמצא במזרח גבעת שמואל סמוך לאוניברסיטת בר אילן וכביש מכבית. על פי נתוני העירייה המתחם בו יוקם הפרויקט מוכר כמשולש הדרומי בגבעת שמואל, והוא נמצא בימים אלו  בפיתוח. בסך הכל  צפויות להיבנות במקום כ -2,050 יחידות דיור אשר יגדילו את מספר יחידות הדיור בעיר בכ-25%. התכנית משתרעת על פני כ-300 דונם וכוללת כ-70 דונם של שטחים ציבוריים פתוחים וכ-45 דונם המיועדים לטובת מבני ציבור, לרבות בית ספר תיכון חדש שייבנה בשכונה.

א.זיתוני מוכר כקבלן הבונה פרויקטים באזור השרון ובמרכז הארץ. זוהי העסקה השלישית לרכישת קרקע אותה ביצע זיתוני בתוך שנה וחצי; בנובמבר 2014 רכש זיתוני 7 דונם בסמוך למרכז הבינתחומי בהרצליה וביוני 2015 רכש  5 דונם בשכונת נווה עוז בפתח תקווה בסכום של 66 מיליון שקל. משה ויגאל גינדי וחברת א.זיתוני בנו בשנים האחרונות אלפי יחידות דיור בעיקר באזור השרון ובגוש דן. בשנים האחרונות הם הקימו 520 יחידות דיור בשכונה הירוקה בכפר סבא, 280 דירות בפתח תקווה ו- 153 יחידות דיור בהוד השרון.