טראמפ בדרכו לישראל. ארדן: "הפעם זו באמת הערכות חסרת תקדים" - 0404
+

טראמפ בדרכו לישראל. ארדן: "הפעם זו באמת הערכות חסרת תקדים"

השר לביטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן סייר הבוקר בעיר העתיקה בירושלים והשתתף בהערכת המצב לקראת ביקורו של הנשיא טראמפ. עם השר ארדן, נכחו בהערכת המצב גם ממ"ז ירושלים ניצב יורם הלוי וממ"ר דוד.

השר ארדן: "אני מתרשם מההערכות של המשטרה וכוחות הביטחון לרגל הגעתו של הנשיא טרמאפ. צריך לזכור, זאת פעם ראשונה שנשיא אמריקני מכהן מגיע לביקור בכותל, אני חושב שזה יום מאוד מרגש וחשוב, בעיקר שזה קורה בשבוע שבו אנחנו חוגגים 50 שנה לשחרור העיר. התרשמתי שהמשטרה נערכה כאן בהערכות חסרת תקדים, אלפי שוטרים ברחבי העיר, בכותל ובעיר העתיקה, ועם זאת נעשו כאן כל המאמצים כדי לאפשר שגרת חיים.
 
פגשתי כאן את עוז, ילד שחוגג את הבר מצווה שלו, הגיע להניח תפילין עם משפחתו, וזה בדיוק האתגר של המשטרה, שהיא עושה בצורה הכי טובה – גם לאפשר את שגרת החיים של הציבור וגם לשמור על הביטחון בסטנדרטים הכי גבוהים. בשנתיים האחרונות הייתה כאן עלייה משמעותית ברמת הביטחון. אני מאוד גאה במשטרה על כך ואני מקווה שגם הביקור הזה יעבור בצורה מוצלחת".
 
השר הוסיף ואמר: "תמיד אומרים ״הערכות חסרת תקדים״. הפעם היא באמת כזו. לראשונה אי פעם נשיא ארה״ב מבקר בכותל. מתפלל שהכל יעבור בשלום. גאווה גדולה ותודה לשוטרים".