יום פגישות מרוכז בצפון: איך להגיע רענן לכל פגישה ופגישה? - 0404
+
יום פגישות מרוכז בצפון: איך להגיע רענן לכל פגישה ופגישה? Pixabay

יום פגישות מרוכז בצפון: איך להגיע רענן לכל פגישה ופגישה?

הרבה מאוד בעלי עסקים ואפילו שכירים העובדים במכירות מכירים את כבישי ישראל בכל חלק ושעה מהיממה. יש אנשי מכירות שצוברים מאות שעות של נסיעה על כבישי ישראל מדי חודש, דבר שאמנם מאפשר להם לצאת מהמשרד ולשנות אווירה אבל "בתמורה" הם צוברים עייפות, שמחלישה את הגוף, יכולה לגרום למחלות מיותרות וכמובן שמתחים ועצבים מצטרפים לכל אותה תחושה כללית. אז נכון, שמבחינתנו, הלקוחות, אנו רואים מולנו נציג מחויך, מלא במוטיבציה ואמביציה למכור את המוצר, שלשמו הוא נשלח למשימה אבל מאחורי הקלעים אותו נציג מכירות, שמבלה חלק ניכר מהיום על הכבישים, הוא אדם עייף ולחוץ, שכשהוא מסיים את יום העבודה הוא מגיע מתוח ועצבני הביתה.

מה אפשר לעשות כדי להקל על נציג שמסתובב כל היום?

נניח ואני נציג מכירות של חברה מסוימת מאזור המרכז ובמהלך השבוע החולף אספתי כמה לידים באזור חיפה. קבעתי פגישה עם אותם הלקוחות ליום פגישות מרוכז אחד וזאת כדי לחסוך את הנסיעה לצפון שוב ושוב, דבר שכידוע לא קל ולעתים מעיק. אבל בגלל אילוצי הזמן של הלקוחות וגם בגלל שחיפה גדולה ולא יכולתי להעריך את זמן הנסיעה מנקודה כזאת בחיפה לנקודה אחרת, יצא שהפגישות לא רודפות אחת אחרי השנייה אלא יש פערים של שעות בין פגישה אחת לאחרת. מה אפשר לעשות במצב כזה? האם לשרוף את הזמן בקניונים ובמרכזי קניות? דבר שלא ממש חכם, אלא אם כן אני עוצר לארוחת צהריים, אחרת המרחק בין כניסה להוצאות לבין ויתור על התענוג הוא קטן מאוד. לכן פתרון מצוין שיכול להטיב גם עם נציג המכירות, גם עם בריאותו הפיזית והנפשית ואפילו עם הלקוח הבא הוא השכרת מקום לינה בחיפה.

רגע! חדרים לטווחים קצרים? מה הם בכלל?!

אתם יכולים להירגע! חדר לטווחים קצרים הוא למעשה אלטרנטיבה לחדר בבית מלון. נניח ורציתם לנוח בין הפגישות מה היו האלטרנטיבות העומדות לרשותכם? ללכת למרכזי קניות ולהעביר את הזמן? להישאר ברכב, להשכיב את הכיסא ולנוח בצפיפות ובאי נוחות נוראית? לשכור חדר בבית מלון?

אז יש אלטרנטיבה מושלמת וזולה יותר, תשכרו חדר בעיר חיפה, חדר מאובזר במיטה גדולה ונוחה, מיזוג אוויר, חדר רחצה מאובזר עם מים חמים, מטבחון מאובזר בציוד בסיסי, טלוויזיה עם כבלים או לוויין. כל זה ייתן לכם את הנוחיות שאתם מחפשים, את האפשרות לנוח ולהתרענן לקראת הפגישה הבאה ולהגיע אליה רעננים, חייכניים ועם אנרגיות גבוהות. אגב, המחיר השעתי הוא זול במיוחד ואם אתם צריכים את החדר לזמן יותר ממושך אז ברוב המקרים בעלי החדרים מציעים מחיר טוב ובינינו? אין מחיר לרוגע של הגוף והנפש.

החדרים בחיפה הם חדרים מבוקשים במיוחד באזור הצפון, ההיצע שלהם גדול ומגוון ולכן אין סיבה שלא תמצאו את המקום שיוכל למלא לכם את "השעות המתות" בין הפגישות. בשנים האחרונות אנו נתקלים בלא מעט אנשים פרטיים ואנשי עסקים, שמגיעים לחדרים מהסוג הזה כדי להניח את הראש, להתנתק ולנוח, החדרים נוחים, מרווחים, התשלום לא בשמיים והחוויה בסך הכול נעימה. אז אם אתם נציגי מכירות שכל היום נעים בדרכים, שורפים את הכבישים מצפון לדרום או לכל כיוון אחר או אם אתם אנשי עסקים שבשבילם כל שעה שלא מנוצלת לעבודה היא שעה של הפסד כספי, נצלו את האפשרות להשתמש בחדר לפי שעה, תוכלו לנוח, לעבוד, ליהנות, העיקר שתגיעו מפוקסים ורעננים לפגישה הבאה שלכם.