הותר לפרסום: נעצר גבר שהתחזה למיסטיקן והונה עשרות נשים בעשרות אלפי שקלים (צפו במעצר) - 0404
צילום: דוברות המשטרה

הותר לפרסום: נעצר גבר שהתחזה למיסטיקן והונה עשרות נשים בעשרות אלפי שקלים (צפו במעצר)

במשטרה התנהלה בחודשים האחרונים חקירה סמויה ומורכבת, במרכזה חשוד בן 34, תושב רחובות, אשר התייצג כמיסטיקן שבכוחו, לכאורה, להחזיר אהבות קודמות. החשוד פרסם את שירותיו באתרי אינטרנט אותם הקים למטרה זו, הבטיח להחזיר לפונות אהבות נכזבות תמורת תשלום של אלפי שקלים.

את התשלום דרש שיפקידו לחשבונות בנק משתנים, מהם היה מושך את כספי התשלום בתחבולה, באמצעות קוד שהשיג במרמה מקורבנותיו ומבלי שראו אותו מעולם. החשוד אף פרסם שירותיו באמצעות זיוף כתבה באתר אינטרנט מוכר, שעסקה בנושאי אהבה, תוך שהוא מוסיף לכתבה את פרטיו והמלצות אודות שירותיו, באופן שנחזה להיות חלק מהכתבה המקורית. על פי החשד, החשוד למעשה שינה לגמרי את הכתבה זייף את תוכנה והכניס לאתר שבנה

על פי החשד, בשיטה זו הצליח החשוד להונות כספית ונפשית עשרות קורבנות, אותן עשק, תוך ניצול מצוקתן וקיבל מהן במרמה עשרות אלפי שקלים. באחד המקרים הצליח להונות פונה ב-47,000 ש"ח.

אתמול (שני), עם מעבר משלב החקירה הסמויה לגלויה, פשטו שוטרי ובלשי מחלק ההונאה של משטרת מחוז ת״א על ביתו של החשוד, עצרו אותו ותפסו רכוש רב אשר שימש את החשוד לביצוע העבירות, לרבות כסף מזומן רב. מעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com