אוניברסיטת בר-אילן העניקה לארגון מד"א תואר "דוקטור לשם כבוד" - 0404
אוניברסיטת בר-אילן העניקה לארגון מד דוברות מד''א

אוניברסיטת בר-אילן העניקה לארגון מד"א תואר "דוקטור לשם כבוד"

אוניברסיטת בר-אילן העניקה אמש (ג' ) למגן דוד אדום תואר "דוקטור לשם כבוד", בטקס חגיגי שנערך בקמפוס אוניברסיטת בר אילן. במהלך הערב הוענקו תארי כבוד לאנשי מדע, אנשי רוח, אישי ציבור ופילנתרופים, אשר תרמו לשיפור החברה ולהרחבת ההשכלה הגבוהה בישראל.

דוברות מד''א

דוברות מד"א

נשיא האוניברסיטה, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ', נימק את הבחירה במד"א ואמר: "אוניברסיטת בר-אילן בחרה להעניק את התואר למגן דוד אדום, ארגון ההצלה הלאומי הגדול בישראל, כאות הערכה והוקרה על פעילותו ארוכת השנים בתחום הצלת החיים. כשהוא מונחה על ידי ערך שמירת החיים, מגן דוד אדום מוביל את רבבות מתנדביו ועובדיו למעורבות חברתית ולהגשת עזרה, לכל אדם באשר הוא. בפרויקטים הרבים שיוזם הארגון בקהילה הוא מקדם את המודעות לאחריות אזרחית ומעודד את ערך ההתנדבות".

לקראת הטקס, התקיים בשבוע שעבר הפנינג ענק של מד"א באוניברסיטה, במהלכו הוצגו יכולות הארגון והועברו הדרכות מקצועיות לאלפי הסטודנטים, שרבים מהם ניצלו את ההפנינג על מנת לתרום דם ואף להצטרף למד"א ולהציל חיים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין, אמר: "אני מבקש להודות לראשי אוניברסיטת בר אילן על הבחירה במגן דוד אדום ועל הכבוד הרב שאתם חולקים לנו, משפחת מגן דוד אדום. הענקת תואר דוקטור לשם כבוד לארגון מד"א היא הבעת אמון, כבוד והערכה לארגון שבראשו אני עומד ואשר מעניק שירותי הצלה לכל אזרחי מדינת ישראל. מגן דוד אדום מורכב מאנשים שיחדיו מהווים את הלב והנשמה של מד"א: כ-15 אלף עובדים ומתנדבים, מכל המינים, העדות, המעמדות והערים, הראויים לכבוד הזה שנפל הערב בחלקנו, ושבזכותכם כל אזרח ישראלי, באשר הוא, יודע שברגע האמת יש לו על מי לסמוך״.

דוברות מד''א

דוברות מד"א

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]