"שילוב של סיפוק ורצון לפרוץ קדימה": הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס 177 - 0404
+
"שילוב של סיפוק ורצון לפרוץ קדימה": הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס 177

"שילוב של סיפוק ורצון לפרוץ קדימה": הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס 177

דובר צה"ל מסר כי היום (שני), התקיים טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס מחזור 177, בבסיס חיל האוויר בחצרים. הטקס נערך במעמד מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אביעד דגן, מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה י' ובנוכחות משפחות, חברים ואנשי חיל האוויר. הטקס מסכם שלוש שנות הכשרה לתפקיד הקצין, הכשרת טייס ולימודים לתואר אקדמי מטעם אוניברסיטת "בן-גוריון". בוגרי הקורס קיבלו את דרגת הסגן.

מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אביעד דגן אמר: ״שלוש השנים האחרונות כאן בבסיס חצרים, אליו הגעתם אליו כפרחי טיס צעירים, עיצבו אתכם. מצעדים מהוססים ראשונים ביום הקליטה ועד לעמידה הבטוחה שלכם מולנו בטקס משמעותי זה. בעמידתכם ובמבטכם אני חש שילוב נפלא של סיפוק ולב מתמלא לצד רצון עז לפרוץ קדימה, להצטיין ולממש את עצמכם כלוחמי צוות אוויר. האלפים הנמצאים מאחוריי על הטריבונות, עשרות אלפי אנשי חיל האוויר ברחבי ישראל, וכלל אזרחי המדינה נושאים אליכם עיניים. נשיאת עיניים זו הינה ציווי לכם, לקחת את המושכות, להיות דור העתיד של חיל האוויר, להצטיין ולהוביל. החיל כולו ישאב כוחות ואנרגיה רעננה מעשייתכם״.

מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה י' אמר: ״אתם מכירים היטב את תפקידכם כלוחמים אוויריים, אתם כעת אנשי מקצוע מיומנים, טייסים, נווטים ומכוננת, חדי חושים ומהירי החלטה. עזים ומקצוענים, תדעו להילחם בתנאים קשים, להוביל ולנצח. המשיכו לשייף מיומנות זו, ללמוד ולהעמיק, להפוך את הטיסה לחלק מכם, ואת הלוחמה האווירית לאומנותכם. אתם עומדים כאן היום על מגרש המסדרים ומגשימים חלום של אנשים רבים שלא הצליחו להשלים את כל הדרך הארוכה שעשיתם. שמרו על דרך ארץ, וזכרו שגם כשהמטוס שלכם ממריא לאוויר, נכון שהרגליים שלכם יישארו על הקרקע".