נתניהו על הבחירות: "מבקשים המשך מנדט מהבוחר להמשיך ולעבוד בדרך שלנו" - 0404
נתניהו על הבחירות: לע"מ

נתניהו על הבחירות: "מבקשים המשך מנדט מהבוחר להמשיך ולעבוד בדרך שלנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים לאחר ההכרזה על פיזור הכנסת ובחירות בתחילת חודש אפריל.

נתניהו: "אני בא לכאן מישיבת ראשי מפלגות הקואליציה. אנחנו הסכמנו פה אחד להגיש חוק לפיזור הכנסת וללכת לבחירות בתחילת אפריל. הממשלה תשלים ארבע שנים מלאות של כהונה עם הישגים כבירים. הפכנו את ישראל לכוח עולמי עולה, אין פה שום הפרזה. הפריחה המדינית שלנו היא בשיא של כל הזמנים וכמובן הברית עם ארה"ב מעולם לא הייתה חזקה יותר, אני מזכיר לכם את ההחלטה ההיסטורית שעברה בקדנציה הזאת של הנשיא טראמפ להכיר בירושלים כבירת ישראל ולהעביר את השגרירות האמריקנית אליה.

בתחום הצבאי – ישראל מדורגת ככוח השמיני בעולם. זה בלתי יאומן. זה קורה כי אנחנו מטפחים בשיטתיות את עוצמתו של צה"ל ואת עוצמתם של הגופים הביטחוניים – המוסד והשב"כ – שמפליאים לעשות למען ביטחון ישראל במבצעים נועזים. אנחנו ממשיכים ביד רמה למנוע את ההתבססות הצבאית של איראן בסוריה.

אנחנו עומדים לסיים את פירוק נשק המנהרות שחיזבאללה השקיע בו כל כך הרבה, כמו שאנחנו עומדים לסיים את נטרול נשק המנהרות שהחמאס השקיע בו כל כך הרבה. צה"ל ערוך ומוכן לכל תרחיש ואני מנצל את ההזדמנות להצדיע שוב למפקדי וחיילי צה"ל ששומרים עלינו 24 שעות ביממה ו-365 ימים בשנה.

בתחום הכלכלי והחברתי יש לנו גם הישגים כבירים. בארבע שנים האחרונות הצמיחה הכלכלית של ישראל הייתה בקצה העליון של מדינות המערב, באותה מידה הורדנו את האבטלה לשפל של כל הזמנים והורדנו את הפערים בין עשירים לעניים לרמה הנמוכה ביותר מזה 20 שנה. זאת תוצאה של מדיניות. שכר המינימום הגיע לשיא של כל הזמנים והוא גבוה יותר מהרבה מדינות במערב. השכר הממוצע במשק עלה. כל זאת בזכות המדיניות הכלכלית-חברתית שאנחנו מובילים.

בכל תחום יש לנו הישגים כבירים. יש לנו עוד הרבה דברים לעשות, עוד לא סיימנו אותם, אבל בעזרת השם ובעזרתכם אנחנו נסיים אותם. בעזרת השם ובעזרתכם אנחנו ננצח. הקואליציה הנוכחית זה בעיניי הגרעין, הבסיס, לקואליציה הבאה. אנחנו באים לבקש מנדט ברור מהבוחר להמשיך להוביל את מדינת ישראל בדרך שלנו. הדרך הזאת עשתה רבות לאזרחי ישראל והדרך הזאת תעשה רבות לטובת מדינת ישראל. בעזרת השם ובעזרתכם – נצליח.

נתניהו התייחס לצניחה בבורסה בת"א מאז ההודעה על הקדמת הבחירות ואמר: "אני לא יכול להגיד למי שמחזיק מניות אם למכור או להישאר. אני רק אומר דבר אחד: אנחנו נדאג ליציבות כלכלת ישראל, כך או כך".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com