השרה רגב על תוכניתו של כחלון להקמת מגרשי ספורט: "מקווה שההצהרות של כחלון יהפכו למעשים" - 0404
השרה רגב על תוכניתו של כחלון להקמת מגרשי ספורט: “מקווה שההצהרות של כחלון יהפכו למעשים” שלמה מור, 0404

השרה רגב על תוכניתו של כחלון להקמת מגרשי ספורט: “מקווה שההצהרות של כחלון יהפכו למעשים”

שרת התרבות והספורט מירי רגב, הגיבה הערב (ראשון) לתוכניתו של שר האוצר משה כחלון, להקמת מאות מגרשי ספורט חדשים ברחבי ארצנו.

רגב: “סוף סוף שר האוצר משה כחלון עושה את הנדרש ממנו ומנחה את מינהל התכנון שתחת אחריותו, לשחרר קרקעות לבניית מגרשי ספורט. מדובר באחד החסמים העיקרים למימוש מלא של תוכנית המתקנים הלאומית 2027 שגובשה במשרדי, שאותה השקתי ושנמצאת בעיצומה.

אני מקווה שאכן ההצהרות של השר כחלון יהפכו למעשים. תכנית המתקנים 2027 שיצאה לדרך בהנחייתי, יצרה מאות מתקני ספורט שיצאו לדרך בסכום חסר תקדים של 700 מיליון בשנה, הודות לרפורמה אותה יזמתי והובלתי. הרפורמה ביטלה דרישה לתקציב תוספתי מהרשויות, היא מאפשרת איגום זכאויות ומשאבים, מורידה תנאי סף רבים ונותנת לכל יישוב מגרש ואולם ללא תוספת תקציבית.

ההחלטה המתבקשת של שר האוצר תאפשר לכל הרשויות שעד כה לא היתה להם קרקע זמינה, לבנות סוף סוף מתקני ספורט ולנצל את כספי המדינה שמעמיד לרשותם משרד התרבות והספורט במסגרת תכנית המתקנים הלאומית 2027. אני מקווה שלא מדובר בעוד הצהרה של כחלון שלא יהיה לה כיסוי”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com