יוזם חוק "איסור צילום ותיעוד של חיילי צה"ל" ליו"ר וועדת החוקה: "קיים דיון והצבעה בדחיפות" - 0404
יוזם חוק “איסור צילום ותיעוד של חיילי צה”ל” ליו”ר וועדת החוקה: “קיים דיון והצבעה בדחיפות”

יוזם חוק “איסור צילום ותיעוד של חיילי צה”ל” ליו”ר וועדת החוקה: “קיים דיון והצבעה בדחיפות”

יו”ר סיעת ישראל ביתנו ויוזם חוק “איסור צילום ותיעוד של חיילי צה”ל”, ח”כ רוברט אילטוב, שלח לפני מספר דקות מכתב ליו”ר וועדת החוקה, חוק ומשפט, ח”כ ניסן סלומינסקי, בדרישה לקיים דיון דחוף והצבעה על הצעת החוק, זאת על רקע ההתפרעות של פעילי שמאל רדיקלי בגזרת גבול עזה ביום שישי האחרון, התפרעות בה בין היתר צילמו הפעילים את חיילינו והפריעו להם במילוי תפקידם.

לשון המכתב: “ביום שישי האחרון לקראת כניסת השבת, הגיעו עשרות פעילי שמאל רדיקלי לגזרת גבול עזה, צילמו ותיעדו את חיילי צה”ל והפריעו להם במילוי תפקידם.

הפעילים הגיעו עם תכנית מסודרת ומסרים שהכינו מראש על מנת לפגוע ולהפריע לחיילים, והטיחו בהם דברים קשים.

הפעילים לא הגיעו למקום במטרה לתעד באובייקטיביות את המציאות היום יומית של חיילי צה”ל, הם הגיעו במטרה לייצר מציאות, הם הגיעו במטרה להתסיס את החיילים ולגרום לחיילים להגיב לכאורה בתוקפנות, בכדי שפעילי השמאל יוכלו לערוך את הסרטים בצורה מגמתית ולהפיץ ולבייש את חיילי צה”ל ברשתות החברתיות.

מצב אבסורדי זה, בו פעילי שמאל רדיקלי, אשר פועלים בשירות ארגוני ה-BDS, שמגיעים לתעד ולהפריע לחיילי צה”ל בעת מילוי תפקידם הוא מצב בלתי נסבל.

אני קורא לך לקיים בדחיפות דיון והצבעה בנושא הצעת חוק איסור צילום ותיעוד של חיילי צה”ל, על מנת להכינה להצבעה בקריאה ראשונה. הגיע הזמן שנשים סוף לאבסורד הזה”.

 

ח”כ רוברט אילטוב.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com