בחיים הכל עניין של ביטוח - 0404
בחיים הכל עניין של ביטוח יח"צ

בחיים הכל עניין של ביטוח

אנו חיים בעולם הפכפך שבו יכול הסטטוס הרפואי שלנו להשתנות בכל רגע. על כן, אנו דואגים לבטח את עצמנו בביטוחים שונים דוגמת ביטוחי חיים, ביטוחים למקרה של אובדן כושר עבודה ועוד. היות שלאדם הממוצע אין ניסיון רב בתחום הביטוח, הוא פונה לסוכן מקצועי שנכון לסייע לו ולהרחיב את הידע שלו בענייני הביטוח המגיעים לו.

איך נוצר מצב של כפל ביטוחים?

כפל ביטוחים, דוגמת ביטוח חיים כפול, הוא מצב שבו אתם משלמים למעשה על שני ביטוחים זהים. כך נוצר מצב שבו אתם מבוטחים פעמיים על אותם הכיסויים, ואם תצטרכו להפעיל את הביטוחים, ההטבות יגיעו רק מאחד מהם. מצב זה עלול להיווצר מכמה סיבות:

רכשתם פוליסות ביטוח שונות, מבלי לבדוק אם אין כפל ביטוחים.

הנציגים “הלבישו” עליכם ביטוח חיים נוסף בשעה שביקשתם לרכוש ביטוחים שונים לגמרי כמו ביטוח נסיעות לחו”ל או ביטוח רכוש.

רכשתם ביטוח חיים מבלי לדעת שכבר יש לכם ביטוח כזה בעבודה.

חשיבותו של ביטוח אובדן כושר עבודה?

אחד הביטוחים החשובים יותר שעליכם לדאוג לו כאשר אתם מתקבלים למקום עבודה חדש הוא ביטוח אובדן כושר עבודה. במקרים של מחלה או תאונה הביטוח הזה מאפשר לעובד לקבל כספים שיחליפו את המשכורת החודשית שלו, ויאפשרו לו להתקיים בעת אובדן העבודה. ביטוח זה נועד לשמור על רמת חיים נאותה של העובד ובני משפחתו.

מהו ביטוח סיעודי פרטי?

ביטוח סעודי פרטי נועד להבטיח את קיומו של האדם גם לאחר שהוא הופך מאדם מתפקד לסיעודי. אדם המאבד את כושר ההתנהלות השגרתית שלו עלול להוות נטל רב על משפחתו, וזאת עוד מבלי לדבר על ההוצאות החודשיות השוטפות תמורת רכישת תרופות וביצוע פרוצדורות רפואיות. באופן כללי, המבוטח זכאי לקבל את הביטוח לאחר שנבדקה רמת הביצוע שלו מבחינת יכולת/ חוסר יכולת לבצע פעולות יום יומיות באופן עצמאי כמו אכילה ושתייה, לבוש, רחצה, שליטה על סוגרים וניידות.

היכן אפשר לקבל מידע על הביטוחים השונים?

מעוניינים לדעת אילו ביטוחים קיימים לכם? רוצים לעשות ביטוח מיוחד על כל צרה שלא תבוא? חברת סלע סוכנות לביטוח בע”מ היא סוכנות ביטוח מקצועית בבעלותו המשותפת של בית ההשקעות הגדול מיטב דש. הסוכנות מלווה את לקוחותיה בדרך אל קבלת סוגי הביטוחים המתאימים להם והפעלתם בעת הצורך.

הכתבה פורסמה בשיתוף פעולה עם אינדקס אתרים – הזרקור.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com