לפני שמתגרשים: פונים לעורך דין - 0404
+
לפני שמתגרשים: פונים לעורך דין יח"צ

לפני שמתגרשים: פונים לעורך דין

תקופת הגירושין היא תקופה מורכבת וטעונה. רק אתמול הייתם הזוג המושלם, קנאתם של רבים, והיום אתם מפרקים את החבילה. אך כדי שתצאו נשכרים מהגירושין ותדעו לחלק בתבונה את הרכוש והמשמורת על הילדים, כדאי להיוועץ בעורך דין מקצועי שיהפוך את הליך הגירושין שלכם לחלק עד כמה שניתן.

איך בוחרים עורך דין גירושין?

בחירת עורך דין גירושין אינה עניין של מה בכך. זהו האדם שילווה אתכם לאורך כל התהליך המורכב. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור עורך דין טוב:

עורך דין מקצועי – אין תחליף למקצועיותו של עורך הדין. איש מקצוע זה העוסק בענייני גירושין, מוכרח לדעת את כל סעיפי החוקים ולהתאים את הסעיפים למקרה הספציפי שלכם. כמו כן, חשוב לבחור בעורך דין מומחה ובעל ניסיון ולא בעורך דין מתמחה.

אדיבות ורגישות – כאשר האדם פונה לעורך דין, הוא נמצא בצרה ובתסבוכת, ועל כן הוא זקוק לאיש מקצוע שיקשיב לו היטב. עורך דין העוסק בענייני גירושין מבין ללבם של לקוחותיו ומקשיב להם בסבלנות ובנחת.

פתרונות יצירתיים – לא די במומחיות ובידע המשפטי גרידא על מנת להיות עורך דין גירושין. כשמדובר במריבות ואי הסכמות בין בני הזוג, נדרשת גם יצירתיות. עורך דין מקצועי מציע פתרונות יצירתיים ללקוחותיו ומנסה ליישר את ההדורים, לפני שהוא ניגש לנסח את כתב האישום או ההגנה.

עורך דין קרוב לבית

אחד הדברים החשובים שיש לעשות בבחירת עורך דין, הוא לבחור עורך דין הקרוב לאזור מגוריכם. כך למשל, אם אתם גרים באזור המרכז, כדאי לפנות אל עורך דין גירושין בתל אביב. זאת משום שתצטרכו להיפגש עם איש המקצוע לעתים קרובות, ועל כן כדאי שהוא יהיה זמין ונגיש עבורכם.

מנסחים את הסכם הגירושין

אחד ההסכמים החשובים ביות שמנסח עורך דין לענייני משפחה הוא הסכם גירושין. בלעדי ההסכם הזה לא יוכלו בני הזוג להתגרש, והוא עוסק בחלוקת הרכוש והמשמורת על הילדים לאחר שכל אחד מבני הזוג יפנה לדרכו. הסכם זה מתייחס למגוון רחב של היבטים וביניהם: חלוקת רכוש משותף כמו דירה או רכב, קביעת הסדרי ראייה עבור הילדים, תשלומי מזונות, הפרדת חשבונות בנק ועוד.

רוצים להתגרש במהירות וללא מריבות? עורכת דין טלי אויזרוביץ היא אשת מקצוע מנוסה העוסקת בענייני גירושין במשך שנים רבות. עו"ד המקצועית נכונה לסייע לכם בתחומים רבים: ידועים בציבור, הסכם ממון וגירושין, משמורת על הילדים, חלוקת רכוש וכדומה.

הכתבה פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל גירושין – girushim.co.il.