"זה מה שנשאר...הזיכרון ממך. 11 שבועות בלעדיך" - זוכרים את זיו חג'בי ז''ל - 0404
+
"זה מה שנשאר…הזיכרון ממך. 11 שבועות בלעדיך" – זוכרים את זיו חג'בי ז"ל

"זה מה שנשאר…הזיכרון ממך. 11 שבועות בלעדיך" – זוכרים את זיו חג'בי ז"ל

היום (שישי), התקיים טקס פתיחת גן משחקים לזכרו של זיו חג'בי ז"ל אשר נרצח בפיגוע ירי עם קים יחזקאל ז"ל באזור התעשיה ברקן בשומרון. טל, אחיו, כתב לו: 

״הושט לי היד אחי שלי, זו שעה של שקיעה. רגע ענוג בלי מילה מיותרת, בחלומותיי תופיע דמותך. רגע של שלווה נסוך על פניי…״

אח,

זה מה שנשאר…הזיכרון ממך. המצבה עם השם שלך. הלוח שיש עם הפנים המחייכות שלך. הגן במושב שכל כך אהבת שקרוי על שמך. הילדים המדהימים שלך שכל כך דומים לך. ואנחנו. אנחנו שנשארנו להנציח אותך. את הבנאדם המדהים שהיית. בן האהוב, בעל מסור, אבא מושלם ואח יקר. זה לא נתפס שאתה כבר לא פה!

היום נחנך גן משחקים במושב שקרוי על שמך ״גן זיו״. אני מקווה שהגן יפיץ אור ושמחה כמו שאתה הפצת בחייך! אח, הגן משחקים צמוד לאותו הגן ילדים שגדלת ושיחקת בו כילד! כמה זכרונות יש לנו מפה ביחד, איזו ילדות היתה לנו! אני יושב על הספסל בגן ובוכה. אני לא מצליח לעכל שלא תזכה לשחק עם הילדים בגן החדש. שלא תנדנד את עדי יותר בנדנדה ותשלח מלא תמונות למשפחה ותגיד כמה שאתה גאה בהם. שלא תזכה יותר לאהוב…

אח, כמה היית גאה בגיא שלקח מקום ראשון בטורניר שחמט בראשון לציון. היית לוקח אותו לשחק כל יום שישי. השבוע הוא שיחק שחמט עם ראש הממשלה אחרי שהוא הפסיק לשחק כי הוא אמר ששחמט מזכיר לו אותך. אח, איזה פייט גן נתן שם! פשוט ילד מוכשר! כמה הוא התרגש! אני בטוח שאם ראית את המשחק מלמעלה התמלאת גאווה! אני מבטיח שנמשיך לדחוף אותו להמשיך לשחק כי אני יודע שזה מה שהיית רוצה!

אני מצטער אח, אני מצטער שכבר לא תוכל להיות האבא שתמיד רצית להיות! אני מצטער שכל זה קרה לך. היית צריך לשכנע אותך לעזוב שם כשדיברנו על זה! אני כועס על עצמי כל יום שלא עשיתי את זה! אולי עוד היית איתנו היום…

11 שבועות בלעדיך… כבר נגמרו המילים להכיל את הכאב. לא ידעתי שאפשר לבכות כל כך הרבה! הגעגוע לא פוסק. אני כל כך אוהב אותך!.

תנוח על משכבך בשלום אח יקר. בגן עדן תהיה מנוחתך. אנחנו ניפגש שוב בעולם הבא!.