נמנע שחרורו של אסיר שאיים על בני משפחתו - 0404
נמנע שחרורו של אסיר שאיים על בני משפחתו שירות בתי הסוהר

נמנע שחרורו של אסיר שאיים על בני משפחתו

לפני כשבוע התקבל במשטרה דיווח משירות בתי הסוהר, אודות אסיר המרצה עונש מאסר בגין אלימות במשפחה והתבטא כי בכוונתו לפגוע במשפחתו עם שחרורו הצפוי אתמול (חמישי), במסגרת שחרור אסירים ברחבי הארץ. חוקרי המשטרה הבינו כי עליהם לפעול במהירות טרם שחרורו, והוא הובא לחקירה במשטרה בחשד לאיומים.

אתמול, הובא החשוד ע"י חוקרי המשטרה בפני בית משפט השלום בירושלים במטרה להאריך את מעצרו ולמנוע את שחרורו, אולם בית המשפט שחרר אותו בתנאים מגבילים. חוקרי המשטרה שהבינו מיד את פוטנציאל המסוכנות לאור האיומים שהשמיע והחובה להגן על בני המשפחה, הגישו ערר על ההחלטה, ולפני זמן קצר בית משפט המחוזי בירושלים נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד (האסיר) עד ליום ראשון במסגרת הצהרת תובע שהוגשה כנגדו.

חטיבת התביעות של משטרת ישראל, תגיש נגדו בימים הקרובים כתב אישום בגין האיומים שהשמיע ולמצות עמו את הדין.

במשטרה מדגישים כי מדובר במקרה חריג, בו ערנות של אנשי שירות בתי הסוהר ודיווח על המקרה החריג הובילה לפתיחה בחקירה במשטרה. כבר בתחילת החקירה הבינו חוקרי המשטרה כי התערבותם המהירה והנחושה נדרשת על מנת למנוע את שחרורו של אדם מהכלא לאור איומים שהשמיע, ולכן פעלו בנחישות ובמהירות ובכך התאפשר להגן על בני משפחתו מאותם האיומים שיכלו להתממש חלילה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com