צפו בנהג אוטובוס: "כל הדתיים מזדייני.. לך תזיי.. ילדים במקווה, דתי מסריח" - הנהג יפוטר - 0404
+

צפו בנהג אוטובוס: "כל הדתיים מזדייני.. לך תזיי.. ילדים במקווה, דתי מסריח" – הנהג יפוטר

פרסום ראשון: ראינו הרבה דברים בחיים, אבל התפרעות הזויה וגועלית שכזאת לא ראינו מעולם.

נהג אוטובוס "דן" זעם על דתי חרדי שרגז שהנהג לא עצר לו ולאשה מבוגרת בתחנה. כשהחל לצלם אותו, הנהג יצא מדעתו והחל לתקוף מילולית ובהמשך אף יותר מכך. הנהג לא חסך במילים: "אתה מפחיד לי את הז', חתיכת מזד" בתחת, אתה רוצה שאזרוק עליך משהו, יא זבל, בן של ז'". אח"כ הצביע הנהג לעבר איבר מינו והמשיך לאחר שהנוסע ביקש את פרטיו ואף קם לעברו: "אני אזיי' לך את אמא שלך, בן של אלף ז'. צא לי מהאוטובוס, אתה רוצה שאני אז' אותך? אה? יא זבל. כל הדתיים מזדיי', כולכם מזדיי', לך תזיי' ילדים במקווה".

גועל הנפש הזה התרחש מול הנוסעים ותוך שהם מבקשים מהנהג לחדול ושואלים אותו "מה קרה לך" ומבקשים שיירגע.

הנוסע החרדי סיפר לחדשות 0404: "עמדתי בצומת גהה והמתנתי לאוטובוס בקו 83 של חברת "דן" ולידי היתה אשה מבוגרת. הנהג לא עצר לי. עלינו, אני ומהמבוגרת על אוטובוס אחר, שלא מתאים לדרך שלנו, אבל יקדם אותנו במעט ואז ראינו שהצלחנו להשיג את קו 82. עלינו עליו אחרי שלוש תחנות ושאלתי את הנהג מדוע לא עצר לי. הוא ענה שלא עמדתי בתחנה ועניתי לו שהאשה המבוגרת עמדה בתחנה וגם היא ענתה לו בצורה זהה ואז כל הבלגאן החל".

מחברת דן נמסר לחדשות 0404 כי, "ברגע שהתקבל הסרטון בחברה, הוחלט מיידית להוריד את הנהג מהמשך נסיעתו. מנכ"ל חברת דן נתן הנחייה כי הנהג יועמד מחר לשימוע ויפוטר מעבודתו". עוד נמסר לחדשות 0404 מחברת דן כי החברה רואה את המקרה בחומרה וברור שנהג כזה לא יכול לעבוד בחברה.