"משטר כיבוש ושכירי חרב" - 'עד כאן' חשפו: עורך הדין של ה'מוקד להגנת הפרט' - 0404
+
"משטר כיבוש ושכירי חרב" – 'עד כאן' חשפו: עורך הדין של ה'מוקד להגנת הפרט' פייסבוק

"משטר כיבוש ושכירי חרב" – 'עד כאן' חשפו: עורך הדין של ה'מוקד להגנת הפרט'

ארגון 'עד כאן' אשר החל לפעול נגד 'המוקד להגנת הפרט' חשף היום (רביעי), כי אחד מעורכי הדין של 'המוקד' תומך בטרור. מדובר בנאסר עודה, ממזרח ירושלים אשר למד משפטים באוניברסיטת חיפה. עודה התנדב בעמותה אנטי ישראלית שתמכה בנכבה, כינה את ישראל 'משטר כיבוש' וקרא לבכיר בג'יהאד האסלאמי "גיבור".

העמותה בה התנדב עודה היא Baladna Arab Youth Association, עמותה אנטי ישראלית אשר מקדמת את תודעת הנכבה,  ו"תביא לחיסול ישראל כמדינה יהודית".

בנוסף, לאחר הפיגוע שהתרחש בתל אביב לפני כשלוש שנים, בו נפצעו חמישה בני אדם עד שהמחבל נורה וחוסל, פרסם עודה פוסט בחשבון הפייסבוק שלו עם תמונת המחבל, וכתב "פלסטיני שהוצא להורג ביפו הכבושה. ישראל טוענת כי מדובר בניסיון דקירה".

בפוסטים נוספים שפרסם עודה הוא קורא לחיילי צה"ל 'שכירי חרב', ולמדינת ישראל 'משטר הכיבוש'. עודה גם פרסם את תמונתו של בכיר הג'יהאד האסלאמי חאדר עדנאן וכתב תחתיה "גיבור", וכן תמך בסרבן הגיוס עומר סעד מהכפר מע'אר על ידי שיתוף תמונתו של סעד עם הכיתוב "כולנו תומכים בעומר סעד".

נזכיר כי 'המוקד להגנת הפרט' הינו ארגון שמאל קיצוני אשר תומך במחבלים ובמשפחותיהם ומעניק להם סיוע משפטי. 'המוקד' מגן על מחבלים שרצחו עשרות יהודים, בפיגועים הקשים ביותר, בניהם מבצע הפיגוע האכזרי בברקן, רוצח הרב רזיאל שבח, רוצח הילדה הלל אריאל בת ה-13, רוצחי משפחת פוגל, רוצחי הזוג הנקין, רוצח דני גונן, המחבל מהפיגוע בארמון הנציב, רוצח החייל רונן לוברסקי ועוד.

רוב מימון המוקד, 85%, מגיע ממדינות אירופה והאיחוד האירופי. בימים אלו ארגון 'עד כאן' פרויקט גיוס המונים במטרה לפעול נגד 'המוקד להגנת הפרט' ולעצור את פעילותו.

צחי דיקשטיין סמנכ״ל עד כאן תקף את 'המוקד' ״לפנינו עוד עובדה מצערת, של תומך טרור העובד בארגון 'המוקד להגנת הפרט'. 'המוקד' הינו ארגון אשר רשום כעמותה ברשם העמותות, לא יתכן שהמדינה תיתן חסות לארגון תומך טרור". דיקשטיין קרא לשרת המשפטים לפעול לעצירת 'המוקד' "מוטב כי הרשויות ושרת המשפטים יפעלו לאלתר לעצור את פעילות ה'מוקד' החותר נגד מדינת ישראל, מעסיק ומזין תומכי טרור ומגן על מחבלים".