נציגי ׳רובי שפירא׳ חיפה ויואב כץ נפגשו: מעוניינים בשיתוף פעולה - 0404
+
נציגי ׳רובי שפירא׳ חיפה ויואב כץ נפגשו: מעוניינים בשיתוף פעולה דוברות ״רובי שפירא״ חיפה

נציגי ׳רובי שפירא׳ חיפה ויואב כץ נפגשו: מעוניינים בשיתוף פעולה

עוד פגישה מיותרת שלא תוביל לשום מקום. נציגי עמותת האוהדים של הקבוצה מליגה א׳ הוציאה הבוקר (שני) הודעה רשמית בה פורסמה הפגישה שנערכה בין יואב כץ לנציגי הקבוצה.

הפגישות מיותרות, כפי שאירע בעבר. יואב כץ אינו מעוניין למכור את המועדון לשום גורם ומעבר לכך, על פי התקנון, למועדון כדורגל אסור למכור את מחלקת הנוער שלו.

בהודעת העמותה צוין כי, ״לפני כשבועיים נערכה בתל אביב פגישה בין יואב כץ, בעל השליטה בהפועל חיפה, ובין נציג הועד המנהל של עמותת 'עיר הפועלים' גל עשת וחבר העמותה פאר שמילוביץ.

השיחה התקיימה ברוח טובה ועסקה באפשרות לאיחוד בין העמותה המפעילה את קבוצת האוהדים. נציג העמותה הבהיר בפני מר כץ את מחויבותנו לפעול למען הפועל חיפה אחת, חזקה וגאה, וכן את נכונות העמותה להיכנס למשא ומתן על רכישת המועדון ו/או חלק ממנו, לרבות אפשרות לרכישה בשלב הראשון של הזכויות על מחלקת הנוער.

במהלך הפגישה הוסכם בין הצדדים על קיומן של פגישות המשך לצרכי הצגת תנאי פתיחה למשא ומתן, אך לצערנו (לא בפעם הראשונה ככל שמדובר במר כץ) לא צלחה דרכנו לקבוע איתו פגישה נוספת בטרם חזר למקום מגוריו בארצות הברית.

עמותת 'עיר הפועלים', המפעילה את מועדון הכדורגל הפועל רובי שפירא חיפה, שמה לה למטרה מיום הקמתה לפעול למען החזרתה של הפועל חיפה לימי הזוהר שלה, לשיקומה של מחלקת הנוער המפוארת מימי רובי שפירא ז"ל ולשמירתה וטיפוחה של קהילת האוהדים האדומה בכרמל.

נמשיך ביתר שאת לעשות זאת גם בשנה הרביעית לקיומה של העמותה, בכל האמצעים העומדים לרשותנו, אך בד בבד לא נחדל מלפעול לשינוי במבנה השליטה והניהול של הפועל חיפה מתוך מטרה להתאחד.

הצעתנו למר כץ לפתוח במשא ומתן לרכישת המועדון, לרבות רכישה ראשונית של מחלקת הנוער בלבד, עומדת בעינה. הכדור נמצא כעת בידיו בלבד״.