לראשונה בישראל: פרוייקט יוקרה חדש באנגליה מציע לקהל המשקיעים הזדמנות לרכוש דירה באחוזה של הדוכס השני מוולינגטון - 0404
+
לראשונה בישראל: פרוייקט יוקרה חדש באנגליה מציע לקהל המשקיעים הזדמנות לרכוש דירה באחוזה של הדוכס השני מוולינגטון יח''צ

לראשונה בישראל: פרוייקט יוקרה חדש באנגליה מציע לקהל המשקיעים הזדמנות לרכוש דירה באחוזה של הדוכס השני מוולינגטון

אילתם נכסים וענקית תיווך היוקרה Beauchamp Estates החלו לשווק בישראל דירות בפרויקט היוקרה Wimbledon Hill Park. המחיר ההתחלתי לדירה בפרויקט היוקרה עומד על החל ממיליון פאונד  (כ- 4.6 מיליון שקלים)

 פרויקט יוקרה חדש באנגליה מציע לראשונה לקהל המשקיעים הישראלי הזדמנות לרכוש דירה באחוזה ההיסטורית של הדוכס השני מוולינגטון הממוקמת בווימבלדון. חברת אילתם נכסים וענקית תיווך היוקרה הבריטית Beauchamp Estates החלו לשווק בישראל את פרויקט Wimbledon Hill Park של חברתBerkeley Homes, מהחברות הגדולות בבריטניה בתחום הייזום והביצוע. לרגל תחילת השיווק תקיים אילתם נכסים יחד עם החברות הבריטיות אירוע מכירות מיוחד ב-5-6 בת"א.

המשקיעים מישראל יוכלו לרכוש אחת מ-57 הדירות המוצעות למכירה בפרויקט. מדובר בפרויקט הממוקם בווימבלדון במרחק נסיעה של 30 דק' בתחבורה הציבורית ממרכז לונדון. ווימבלדון היל פארק כולל 8 בתי יוקרה, 6 טאונהאוסים ו- 57 דירות יוקרה בשטחים של 55 מ"ר ועד ל-217 מ"ר. הפרויקט אף זכה בשנת 2016 במדליית הזהב על הבנייה הירוקה והידידותית שלו בקטגוריית מגורי יוקרה.

הפרויקט נמצא כבר בשלבי ביצוע מתקדמים כאשר כל הבתים והטאונהאוסים נמכרו זה מכבר ולאחרונה החלו בשיווק הדירות. בשונה מהנהוג בארץ קבוצתBerkeley Homes הקימה בניין לדוגמא של שתי קומות כדי להמחיש את אופי הפרויקט ויוקרתו. בין הפסיליטיז שיהיו בפרויקט הייחודי – מועדון ספורט עשיר, ספרייה, אולם קולנוע ושירותי קונסיירז'. המחיר ההתחלתי לדירה בפרויקט היוקרה עומד על החל מ-1 מיליון פאונד (כ- 4.6 מיליון שקלים)

ווימבלדון היל פארק נמצא בפרבר היוקרתי של לונדון. האזור שוקק חיים עם מגוון רחב של בתי קפה, מסעדות, מקומות בילוי, מועדוני ספורט כמו כדורגל, גולף, טניס, קריקט ואופניים. בצמוד לפרויקט פארק ירוק בשטח של 77 דונם, הנגיש לפעילויות ספורט ופנאי.

ליאור שמשוביץ, מנכ"ל משותף בחברת אילתם נכסים, ציין כי "אנו גאים לחבור לחברת  Beauchamp Estates, אחת החברות המשפיעות בשוק הנדל"ן היוקרתי בעולם. פרויקט ווימבלדון היל פארק הוא אחד מהפרויקטים היוקרתיים שנבנים כיום על ידי ענקית הנדל"ן Berkeley Homes. הפרויקט בווימבלדון ייחודי מכיוון שהתכנון האדריכלי שלו נסמך על שחזור אחוזת הדוכס השני מוולינגטון, ובכלל מדובר בבניין היסטורי ששימש כבית חולים Atkinson Morley בו הומצא מכשיר ה-CT הראשון בעולם. אני בטוח שמשקיעים ישראלים יזהו כי מדובר כיום בהזדמנות לרכישת נכס באחד מפרברי היוקרה של לונדון".