מפקד חיל האוויר נפרד מרונה רמון: ״העניקה השראה לסובבים אותה״. ארונה יוצב במרכז פרס לשלום - 0404
מפקד חיל האוויר נפרד מרונה רמון: ״העניקה השראה לסובבים אותה״. ארונה יוצב במרכז פרס לשלום

מפקד חיל האוויר נפרד מרונה רמון: ״העניקה השראה לסובבים אותה״. ארונה יוצב במרכז פרס לשלום

מפקד חיל האוויר אלוף עמיקם נורקין, ספד לרונה רמון ז״ל, אשר הלכה לעולמה בתחילת השבוע בגיל 54.

היום (רביעי) יוצב ארונה של רמון, במרכז פרס לשלום ולחדשנות שביפו, החל מהשעה 9:00 ועד השעה 13:00, כדי לאפשר לקהל הרחב לחלוק לה כבוד אחרון.

נורקין: ״רונה רצתה שישראל תמשיך ותהיה מקום שטוב לגדול ולחיות בו. רונה הלכה לעולמה בערב יום שני. כמי שהייתה שותפה מלאה למסלול החיים של אילן, לאורך עשרות שנים בחיל האוויר ובהמשך גם במשימתו הלאומית כאסטרונאוט הראשון שלנו, נחשפה והכירה רונה את הערכים המובילים של כל אלו שעוסקים בתעופה ובחלל.
 
אסף, יפתח, טל ונועה גם הם גדלו לתוך עולם הערכים הזה. וכך, את שביטאו אילן ואסף במסלול שירותם – שאיפה למצוינות, דיוק, מקצוענות ומיומנות, לצד נועם הליכות וגישה אנושית, את כל אלו מימשה רונה במסגרת חזון הנצחתם.

הטמעת נושא החלל, והעיסוק בתעופה ובטיסה, מעסיקים את כל אלו הבאים בשערי הכיתות והמועדונים שקרן רמון הקימה. כל ילדה וילד הנוגעים בעולמות התוכן הללו הופכים את החברה הישראלית כולה לטובה יותר. בהרצאותיה ובשיחותיה עם קהלים בארץ ובעולם הקרינה רונה את העוצמה הטמונה בערכים הללו, ושיקפה את השילוב שבין שקט, קור רוח וחום אנושי עם שאיפה מתמדת לשיפור ויוזמה מתמשכת להצטיינות. 
 
לפני כחודש נפגשנו בביתה. לראשונה פגשה רונה מפקד חיל אוויר צעיר ממנה. וכך, במהלך השיחה, חשתי את הרגש האימהי שנשזר במילותיה. התפללתי שזו לא תהיה פגישתנו האחרונה. 
 
רונה בעשייתה העניקה השראה לסובבים אותה. רונה עיצבה וחיזקה את מורשתם של אילן ואסף, מורשת שאנו אנשי חיל האוויר מאמינים בה מאוד. משפחת חיל האוויר מחבקת את נועה, יפתח וטל״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com