נתניהו על פטירתה של רונה רמון: "נכנסה ללב של כולנו ושם היא ומשפחתה המופלאה יישארו לעד" - 0404

נתניהו על פטירתה של רונה רמון: “נכנסה ללב של כולנו ושם היא ומשפחתה המופלאה יישארו לעד”

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספד לרונה רמון: “רונה רמון נכנסה ללב של כולנו, כי הסיפור שלה ושל משפחתה הוא סיפור של טרגדיה נוראה ושל גבורה נשגבת. תחילה עם מותו בחלל של בעלה הנערץ אילן רמון האסטרונאוט הישראלי הראשון ואחר כך עם נפילתו של בנה הטייס אסף ועכשיו עם פטירתה בגיל 54 אחרי מחלה קשה.

טרגדיה במונחים תנ”כיים ממש. אבל רונה לא נשברה, היא זקפה את גווה, המשיכה ליצור, המשיכה לתרום, המשיכה לתת לחברה הישראלית, למדינה שלנו. לכן היא נכנסה ללב של כולנו ושם היא ומשפחתה המופלאה יישארו לעד”.

הרמטכ”ל, רב-אלוף גדי איזנקוט “יפתח, טל, נועה וכל משפחת רמון היקרה, צבא ההגנה לישראל מתאבל עמכם היום על לכתה של רונה, אישה חזקה שקמה מטרגדיה אישית, שהייתה לטרגדיה של עם ישראל כולו. גם במציאות בלתי-אפשרית, רונה בחרה תמיד בחיים.

בחרה לא לעשות לביתה, לסייע לזולת ולתת מעצמה את המיטב והמירב, והפכה עד מהרה למודל לחיקוי לרבים. אילן ואסף ז״ל היו והינם מודל לעשייה, למצוינות ולהתנדבות- תמצית הישראליות במיטבה. פטירתה בטרם עת היא אובדן אמיתי למשפחתה, לחבריה ולחברה הישראלית כולה. יהי זכרה ברוך”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com