נתניהו ביקר בתעשייה האווירית: "מפתחים כאן מערכות נשק עם יכולות שאין לאף מדינה אחרת" - 0404
נתניהו ביקר בתעשייה האווירית: קובי גדעון, לע"מ

נתניהו ביקר בתעשייה האווירית: "מפתחים כאן מערכות נשק עם יכולות שאין לאף מדינה אחרת"

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו ביקר היום (שני) בתעשייה האווירית. יו"ר התעשייה האווירית הראל לוקר, מנכ"ל התעשייה האווירית נמרוד שפר ובכירים נוספים הציגו בפני ראש הממשלה כיוונים להתעצמותה של התעשייה והאופן בו כיוונים אלה יוכלו להועיל לביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

במהלך הביקור סייר רה"מ נתניהו בתערוכה במקום והוצגו בפניו אמצעים ויכולות טכנולוגיות בפיתוח התעשייה האווירית.

קובי גדעון, לע"מ

נתניהו: "יש פה צבר של מוחות ואנשים מאד מוכשרים שמפתחים את קצה השפיץ של ההגנה של מדינת ישראל, החל מלווין מיקרו לוויני שנורה לחלל וכלה בטילים שרק את חלקם אתם רואים כאן מאחורי. החלל הוא תחום ענק שמדינת ישראל נכנסת אליו.

מפתחים כאן טילים התקפיים שיכולים להגיע לכל מקום במרחב ולכל מטרה. זה הכח ההתקפי של מדינת ישראל שהוא חשוב לנו בכל הזירות. מפתחים כאן מערכות נשק עם יכולות מיוחדות שאין לאף מדינה אחרת".

יו"ר התעשייה האווירית, הראל לוקר: "אתה שמעת וראית פה מקצת מהיכולות שלנו, זה מימוש של הג'ניוס היהודי במלוא עוצמתו. התעשייה האווירית יודעת להגיע לטובת עם ישראל לכל מקום שרק תחליט ולכל מקום שאנחנו נרצה. השמיים הם לא הגבול".

קובי גדעון, לע"מ

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com