איך תבנו אתרים מקודמים בגוגל? - 0404
+
איך תבנו אתרים מקודמים בגוגל?

איך תבנו אתרים מקודמים בגוגל?

בימינו כל עסק זקוק לאתר אינטרנט תדמיתי שבו הוא יוכל להציג את השירותים שלו ולאפשר ללקוחות ליצור קשר או לבצע תשלומים באתר. אך היום גם כל עסק יודע שאין די לבנות אתר באינטרנט, שכן הגולשים נחשפים לאתרים רבים מדי יום ביומו, וכלל לא בטוח שהם יגיעו לעסק המבוקש. על כן, נוצר הצורך בשירותי בניית אתרים מקצועיים על מנת להתאים את האתרים לגוגל, כך שמנוע החיפוש הגדול בעולם יתאים אותם לתוצאות הראשונות.

למה צריך לשים לב כאשר בונים אתר מותאם לגוגל?

אם אתם מעוניינים להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל, חשוב לשים לב למגוון רחב של פרמטרים, כאשר מדברים על קידום אתרים אורגני. אלה כמה מבין החשובים שבהם:

לבצע חקר מילות מפתח – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק עוד לפני שמתחילים להעלות תכנים לאתר, הוא ביצוע חקר מילות מפתח. מקדמי אתרים צריכים לענות על השאלה אילו מילות מפתח יקלידו הגולשים על מנת להגיע לשירות שמציע האתר.

כותרות ותיאורים – יש לבנות נכון את הכותרות והתיאורים, כך שגוגל יידע לקרוא אותם ולהתייחס אליהם. רצוי כי הכותרת תהיה בנויה מכ-60 תווים המכילים את מילת המפתח שמעוניינים לקדם. תיאור האתר צריך לכלול כ-150 מילה, כולל מילת המפתח.

אמצעים ויזואליים – יש צורך לשלב אמצעים ויזואליים כמו תמונות וקטעי וידאו. כאשר מוסיפים תמונה, חשוב להוסיף לה גם תיאור על מנת לאפשר למנוע החיפוש לקרוא את הכתוב ולהגיע לתוצאות.

מוסיפים קישורים – קישורים פנימיים מחזקים את האתר, ולכן חשוב להשתמש בהם על מנת לקדם את האתר.

ניווט טוב בעת בניית האתר יש צורך לשים לב לסדר ולעימוד. אתר המחולק להיררכיה ברורה מסייע בהתמצאות של הגולשים.

עמודי נחיתה – מומלץ לקשר לאתר גם עמודי נחיתה. עמודים אלה מסייעים במיוחד על מנת להניע את הגולשים לפעולה. כדאי גם לסנכרן עמודים אלה עם רשתות חברתיות כמו פייסבוק או טוויטר.

בדגש על התוכן

בימינו בניית אתרים מקודמים בגוגל אינה יכולה להתבצע ללא תוכן איכותי. מנוע החיפוש סורק אתרים שונים ומתייחס רבות לתוכן. תוכן איכותי צריך להעניק ערך לגולש דוגמת מדריך לניקוי חלונות או טיפים לבחירת רכב חדש. כמו כן, על התוכן להיות נוח לקריאה – חלקוה טובה לפסקאות, שימוש בכותרות מעניינות ועוד. ולבסוף, מדובר בהזדמנות פז להרחיב על יתרונותיה של החברה ולפרט מדוע כדאי לפנות אליה.

מעוניינים לדעת עוד על קידום אתרים בגוגל? כנסו אל – איתי ורצ'יק IVBS בניית אתרים מקודמים בגוגל. הוא ישמח לסייע לכם להתאים את האתר לדרישותיכם ולהקים אתר איכותי שיגיע לתוצאות הראשונות של גוגל.