ראש מועצת הר חברון על חוק "מרקם חיים בהתיישבות": "חוק היסטורי שעושה צדק עם מתיישבי יו"ש" - 0404

ראש מועצת הר חברון על חוק "מרקם חיים בהתיישבות": "חוק היסטורי שעושה צדק עם מתיישבי יו"ש"

ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, ברך על חוק "מרקם חיים בהתיישבות" שאושר היום (ראשון) בוועדת השרים לענייני חקיקה ואמר כי זהו יום גדול להתיישבות היהודית ביהודה ושומרון ולמדינת ישראל כולה.

דמרי: "חוק היסטורי, שעושה צדק עם מתיישבי יהודה ושומרון, זהו יום גדול להתיישבות ולמדינת ישראל כולה. אני מברך את וועדת השרים על אישור החוק החשוב אשר מעגן את מעמדם של היישובים הנמצאים בתהליכי הסדרה ומאפשר מתן תשתיות בסיסיות כמו מים חשמל ועוד לאותם יישובים, זהו צעד נוסף למתן שוויון זכויות מלא לתושבי יהודה ושומרון שנשלחו לכאן על ידי ממשלות ישראל".

יו"ר שדולת ארץ ישראל, ח"כ יואב קיש: "אני מברך את ועדת השרים על אישור הצעת החוק שלי ושל ח"כ בצלאל סמוטריץ למען ההתיישבות הצעירה. תקופה ארוכה אנחנו נאבקים למען הסדרת ההתיישבות הצעירה שמבוססת על אדמות מדינה. החלטנו בשדולת א"י להוביל חקיקה משמעותית כזו שתפשט הליכים ותאפשר חיים טובים יותר לתושבים. כך פועלת ממשלת ליכוד לאומי".

(בתמונה: היישוב עשהאל בהר חברון הנמצא בתוך רשימת התיישבות הצעירה. בסרטון: חברי הכנסת קיש וסמוטריץ').

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com