נתיב פיתוח החלה לשווק את המרכז המסחרי בפרויקט "גני האלה בוטיק" - 0404
נתיב פיתוח החלה לשווק את המרכז המסחרי בפרויקט הדמייה קריסטל גרפיקס

נתיב פיתוח החלה לשווק את המרכז המסחרי בפרויקט "גני האלה בוטיק"

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן החלה לשווק את המרכז המסחרי המהווה חלק מפרויקט "גני האלה בוטיק" ברמת בית שמש א'. הפרויקט הינו בניין בן 6 קומות הכולל 15 דירות גדולות ומרווחות במיוחד. המרכז המסחרי, ששטחו 1,200 מ"ר, נמצא בקומת הקרקע של הפרויקט. למרכז המסחרי חניון תת קרקעי רחב שישמש הן את דיירי הבניין והן את השטח המסחרי, עם הפרדה במחסום ביניהן.

בניין גני האלה בוטיק צמוד למתחם הקוטג'ים גני האלה. תמהיל הדירות בבניין מגוון ביותר וכולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן עם גינות ענקיות ופנטהאוזים של 5 ו-5.5 חדרים. דירות 4 חדרים בשטח של כ-104 מ"ר עם מרפסת של 18 מ"ר נמכרות החל מ-1.655 מיליון ש"ח.

לדברי שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן "מדובר על המרכז המסחרי היחידי בשכונת גני האלה, הצפוי לשרת את תושבי השכונה עצמה והשכונות הסמוכות לה המטרה שלנו היא לייצר תמהיל עסקים שיענה על הצרכים והביקושים בקרב המשפחות, עם מקומות בילוי משפחתיים לצד שירותים חיוניים דוגמת חנות נוחות, פארם ועוד".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com