דורשים ביטחון: מאות מפגינים מול משרד רה''מ על רקע המצב הביטחוני - 0404
דורשים ביטחון: מאות מפגינים מול משרד רה

דורשים ביטחון: מאות מפגינים מול משרד רה"מ על רקע המצב הביטחוני

מאות בני אדם מפגינים מול משרד ראש הממשלה על רקע המצב הביטחוני באיו"ש. בשל כך, המשטרה חסמה לתנועה את הרחובות קפלן – זוסמן, והשוטרים מכווינים הנהגים לדרכים אחרות.

מומלץ לציבור להימנע מהגעה לאזור זה עם רכב פרטי ולהשתמש בתחבורה ציבורית.

ישראל גנץ ראש מועצה אזורית בנימין אמר בהפגנה: "בשבוע שעבר, נר אחרון של חנוכה הדלקנו נרות בצומת עפרה ועשר דקות אחר ההדלקה, צרור יריות גדע את השמחה. מאז נפגשנו עם ראש הממשלה, אלוף הפיקוד ודנו בטיפול הטרור אבל כנראה שהטיפול הפרטני לא מרתיע את הטרור. לחפש רוצחים זה לא מספיק וצריך לטפל במי ששולח אותו.

אנחנו כאן כדי לדרוש שישובים לא יעמדו בסימן שאלה, הישוב עפרה שלא מוסדר 43 שנה אנחנו דורשים לשנות. כדי לטפל בטרור, אנחנו דורשים ממך, לצאת מבצע מגן מרכז ולרסק את תשתיות הטרור. להחזיר את המחסומים ותושבים שלנו יוכלו לנסוע בבטחה.את ההתיישבות אנחנו דורשים להסדיר לא בקוסמטיקה ולא בדיבורים, אלא במעשים".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הוסיף: "אנחנו לא רוצים להסתתר מאחורי בטונדות ודורשים להחזיר את המחסומים, דורשים מהממשלה להורות לצהל על פעולות תגמול כנגד מי שעומד מאחורי הטרור. אנחנו דורשים מהממשלה לצאת למבצע חומת מגן חדש ולהחזיר את הבטחון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com