רפי לבנגרונד: "חוץ מהמחבלים, יש מחבלים 'פיננסיים'. צריך לעצור את העוולה הזו" - 0404
+

רפי לבנגרונד: "חוץ מהמחבלים, יש מחבלים 'פיננסיים'. צריך לעצור את העוולה הזו"

רפי לבנגרונד, אביה של קים לבנגרונד יחזקאל, קורא לעצור את 'המוקד להגנת הפרט' – ארגון שמאל קיצוני התומך במחבלים ומסייע להם משפטית. בין המחבלים להם סייע 'המוקד', נמצאת גם משפחתו של המחבל אשרף נעאלווה שביצע את הפיגוע בברקן, בו נרצחו קים וזיו חג'בי. לבנגרונד מבקש מהציבור לסייע בכל הניתן לארגון 'עד כאן', שהחל לפעול לעצירת 'המוקד'.

לבנגרונד, ש'המוקד להגנת הפרט' ייצג את משפחת המחבל שרצח את בתו בעתירה כנגד הריסת ביתם, פונה לציבור ומתאר כי חוץ מהמחבלים בפועל ישנם גם 'המחבלים הפיננסיים', אותן מדינות התורמות כספים ל'המוקד' ומממנות 85% ממנו "אזרחי ישראל היקרים, לאחר המקרה שללי, שהוא מקרה מצער, שבו הוצאה בתי קים לבנגרונד יחזקאל להורג, התברר לי שיש פה חוץ מהמחבלים, מחבלים פיננסיים".

לבנגרונד מפרט כי מדובר באיחוד האירופי ובמדינות אירופה "זאת אומרת שהאיחוד האירופי, המדינות מהאיחוד האירופי וממשלת גרמניה בראשם מממנות ארגון בשם 'המוקד', שעוזר למחבלים המרצחים בבתי משפט ומייצג אותם בעוז".

בסוף דבריו מבקש לבנגרונד מהציבור הישראלי לסייע בעצירת העוולה הזו, ולסייע לארגון 'עד כאן' שפועל נגד 'המוקד' "אבקש מכם לעזור לנו, עד כאן זה פורום של אנשים שרוצים לעצור את העוולה הזו. אבקש מכם להצטרף ולעזור בכל מה שניתן".

נזכיר כי השבוע חוסל המחבל אשרף נעאלווה שביצע את הפיגוע בברקן, וזאת לאחר מצוד שנמשך למעלה מחודשיים. כוחות הביטחון הגיעו למחבל שהסתתר במחנה הפליטים אסכר ליד שכם, ובחילופי היריות שהתפתחו חוסל המחבל. עם זאת, ביתו של המחבל טרם נהרס.

בימים אלו יוצא ארגון עד כאן נגד 'המוקד להגנת הפרט', ארגון אנטי ישראלי קיצוני שתומך במחבלים, ומתחיל לפעול לעצירתו. מדובר בארגון שבשנים האחרונות מגן על מחבלים שרצחו עשרות יהודים, בפיגועים הקשים ביותר, בניהם מבצע הפיגוע האכזרי בברקן שטרם נתפס וביתו עדיין עומד על תילו, רוצח הרב רזיאל שבח, רוצח הילדה הלל אריאל בת ה13, רוצחי משפחת פוגל, רוצחי הזוג הנקין, המחבל מהפיגוע בארמון הנציב, רוצח החייל רונן לוברסקי ועוד.

'המוקד' דואג לתנאי הכליאה של המחבלים, עוזר למשפחותיהם ומסייע להם מבחינה משפטית, מה שהוביל את עד כאן לכנותו 'הגב של המחבלים'.

כעת מבקש ארגון 'עד כאן' את עזרת ההמונים בכדי לפעול נגד 'המוקד'. תכנית הפעולה כוללת: איסוף מידע ומחקר מקיף על התנהלות הארגון, קשרי החוץ ודרכי המימון שלו, פעילות משפטית כנגד פעולותיו, פעילות הסברתית ופרלמנטרית מול המדינות הזרות התומכות בו ועוד. בארגון עד כאן פנו לאזרחי ישראל "לא נשקוט עד שנרוקן את הארגון הבזוי הזה מהמימון הזר. כל תמיכה תסייע לנו לעצור את פעילות תומכת הטרור של 'המוקד".

מבזקיםלכל המבזקים