כתב אישום: המטפלת התעללה בקטינה עם שיתוק מוחין וגרמה לחבלות קשות - 0404
+
כתב אישום: המטפלת התעללה בקטינה עם שיתוק מוחין וגרמה לחבלות קשות דוברות המשטרה

כתב אישום: המטפלת התעללה בקטינה עם שיתוק מוחין וגרמה לחבלות קשות

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד חן בן שלום, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד וילמה טמוראדה, בת 34 מטפלת סיעודית מירושלים בגין התעללות בקטינה חסרת ישע ותקיפה הגורמת חבלה.

הנאשמת הועסקה כמטפלת סיעודית של קטינה בת 16.5 המתמודדת עם שיתוק מוחין, עיוורון ומוגבלויות נוספות ומרותקת לכיסא גלגלים. על פי כתב האישום, ב 29.4.2017 במשך כשעתיים הנאשמת התעללה ותקפה את הקטינה ובעודה שוכבת במיטתה חסרת אונים נהגה בה בברוטאליות. במעשיה הנאשמת התעללה בקטינה וכן תקפה אותה, בעודה אחראית עליה, וגרמה לה חבלות של ממש.

על פי כתב האישום, המטפלת התעללה בקטינה כבת 16.5 עם שיתוק מוחין עיוורון ואפילפסיה, המרותקת לכיסא גלגלים ומתפקדת ברמה של פיגור שכלי בינוני-נמוך. במהלך העשור האחרון, הנאשמת הועסקה על ידי אמה של א' כמטפלת סיעודית של א' בסופי שבוע, ובמהלך ארבע השנים האחרונות גם בימי שני רביעי וחמישי בשעות אחר הצהריים והערב.

במהלך השבוע שקדם ליום 29.4.17, בזמנים שאינם ידועים במדויק למאשימה, הנאשמת תקפה את א', בכך שנקטה נגדה אלימות, בנסיבות שאינן ידועות במדויק למאשימה.

ביום 29.4.17, החל מהשעה 07:30 ועד השעה 09:45, הנאשמת התעללה ותקפה את א', ובעודה שוכבת במיטתה חסרת אונים נהגה בה בברוטאליות, הכתה אותה בראשה בפניה ובמפשעתה, צבטה אותה בחזה ברגליה בירכיה ובמפשעתה, וכן הכתה אותה באגרופים בפניה.

הנאשמת התעללה בא' באופן רציף, על פני שעתיים ורבע, ותקפה אותה כמתואר לעיל בסעיף 4, בתדירות של דקות בודדות, ולעתים שניות בודדות בין אקט אלים אחד למשנהו, כשבעים פעמים.

כתוצאה ממעשיה של הנאשמת המתוארים לעיל נגרמו לא' שטפי דם בירכיה סמוך למפשעתה וכן סימן אדום ברגלה השמאלית.

 

 

מבזקיםלכל המבזקים