אלפים בהפגנה מול בית רה"מ. סבו של עמיעד-ישראל ז"ל: "להוריד את הכפפות, דיי לריסון כוחותינו" (צפו) - 0404

אלפים בהפגנה מול בית רה"מ. סבו של עמיעד-ישראל ז"ל: "להוריד את הכפפות, דיי לריסון כוחותינו" (צפו)

אלפי אזרחים הגיעו הערב (חמישי) להפגנה מול ביתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקריאה להביא סוף לטרור וחיזוק ההתיישבות.

חיים סילברשטיין, סבו של התינוק שנרצח בפיגוע בעופרה, עמיעד-ישראל ז"ל: "אדוני ראש הממשלה, אני מבקש ודורש בשם נכדי שדמו צועק מקברו הטרי בהר הזיתים בבירתנו המאוחדת והנצחית – יבוצעו פעולות נחרצות ומצליחות למנוע את הפיגוע הבא חס ושלום. יש להחזיר את ההרתעה ולהמשיך לרדוף את המרצחים ועוזריהם ביתר שאת וביד קשה ביותר ללא מעצרים – להוריד את הכפפות!

יוקם יישוב חדש או שכונה חדשה על שם עמיעד-ישראל איש-רן התינוק! התינוק שלנו שנרצח והפך להיות התינוק של כולנו. הוא מסר את נפשו על העם, התורה והארץ עוד לפני שהספיק לנשום. אדוני ראש הממשלה דיי לדם הנשפך. דיי לריסון הכוחות הנפלאים שלנו. אתה ראש הממשלה ושר הביטחון – תעשה מעשה".

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ: "אנו דורשים מראש הממשלה ומשר הביטחון – ביטחון. אני קורא להחזיר את הסיכולים הממוקדים, לרסק את תשתיות הטרור ולהחזיר את הביטחון לנו ולעם ישראל. אנו קוראים לך, ראש הממשלה, לתת תשובה לאזרחי ישראל ולהכיל ריבונות בכל יהודה והשומרון היום.

הפיגוע הזה הוא המשך של הפיגוע הקודם והוא המשך לעשרות ומאות פיגועים. יש תשתיות חזקות ואנחנו דורשים יישובים חדשים, הסדרת ההתיישבות במאסות אדירות. זה מה שינצח את הטרור. המאבק הזה ימשיך עד שיחזור הביטחון ותינתן תשובה ציונית הולמת. עד כאן!".

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן: "רק אתמול בלילה ליווינו לבית הקברות תינוק בן ימים ספורים שנרצח בפיגוע הנורא וכבר היום ראינו פיגוע נוסף. מדינת ישראל מאבדת את ההרתעה. הממשלה הזו נוהגת כמו ממשלת שמאל, כמו ממשלת ברק לפני האינתיפאדה.

אני אומר לך אדוני ראש הממשלה, אם לא יינתן מענה אמיתי, הממשלה הזו תהיה בסכנה קיומית. בשנה האחרונה נרצחו בשומרון 4 אנשים ואתמול בערב קברנו תינוק. הנרצח החמישי. אנחנו דורשים את החזרת המחסומים באופן מיידי – דורשים לקיים פעולות תגמול כנגד הרשות הרצחנית.

אנחנו דורשים על הכרזת הקמת יישוב על שם כל אחד מהנרצחים. זוהי קריאת השכמה לממשלה הזו. אנחנו לא מוכנים להסתפק בהבטחות ממוחזרות יותר. למרות הדם השפוך אנחנו לא עדים לשינוי אמיתי, ולכן אני מכריז כאן ועכשיו על השבתה של הרשויות ביהודה ושומרון החל מיום ראשון.

אנחנו לא הולכים לעבודה – אנחנו הולכים לשבת מול משרד ראש הממשלה עד שנראה שינוי אמיתי. עד שאנחנו נדע שהממשלה הזו עושה הכל כדי להגן על האזרחים שלה. בלי תירוצים ובלי מצמוצים. אנחנו יוצאים למאבק נחוש שאין צודק ממנו. עם ישראל חי". (צילום הסרטון התחתון: רועי חדי).

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com