אדוני רה״מ - החלטה על הריסת בתי מחבלים והסדרה ביו״ש היית צריך לקבל מזמן ולא בגלל החשש לממשלתך! - 0404
אדוני רה״מ – החלטה על הריסת בתי מחבלים והסדרה ביו״ש היית צריך לקבל מזמן ולא בגלל החשש לממשלתך!

אדוני רה״מ – החלטה על הריסת בתי מחבלים והסדרה ביו״ש היית צריך לקבל מזמן ולא בגלל החשש לממשלתך!

רגע אחד, אני מנסה להבין – לא סיפרת לנו כל הזמן שההסדרה תלויה בבג״ץ ואתם בממשלה לא קובעים כלום? לא סיפרתם לנו שבתי מחבלים אי אפשר להרוס מיידית והכל תלוי בבג״ץ? מה קרה פתאום? עד עכשיו כל זה היה המצאות בלבד?

הודעת ראש הממשלה על ההחלטה שקיבל להרוס בתי מחבלים בתוך 48 שעות היא הודעה סופר חשובה. גם החלטתו להסדיר אלפי בתים ביישובי יהודה ושומרון ובאופן מיידי היא סופר חשובה וכמובן, גם הנחייתו לבדוק בניית יחידות דיור חדשות בעפרה היא חשובה מאוד… אך מדוע את אלה קיבל ראש הממשלה רק כעת?

היכן היית כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו עד לרגע זה? אתה לא מנהל כאן את המדינה, ובצדק רב, מזה כמה שנים טובות? אם יכולת לקבל את ההחלטה שקיבלת הערב, מדוע לא קיבלת אותה כבר לפני שנים? פתאום אין בג״ץ? פתאום אתה יכול לבנות ביהודה ושומרון ולהסדיר אלפי בתים יהודים ביישובים השונים ולהרוס בתי מחבלים באופן מיידי?

מדוע רק איומי קואליציה הזיזו אותך לקבל את ההחלטה שהתבקשה כבר לפני שנים? רק האיומים של ח״כ סמוטריץ׳ וחבריו מפירוק הקואליציה והליכה לבחירות גרמה לך לקבל את ההחלטה שעם ישראל מצפה לה מזה שנים?

חבל, חבל שכך מתקבלות החלטות. עם ישראל מצפה ממך לקבל כל החלטה שביכולתך לקבל כדי לבנות עשרות ומאות אלפי יחידות דיור ביהודה ושומרון, בלי קשר לפיגועים ולאיומי בחירות. עם ישראל מצפה לפגיעה קשה במחבלים, בבתיהם ובמשפחותיהם וזאת בלי קשר לאיומי בחירות.

אדוני ראש הממשלה. הוכחת הערב שהכל תלוי רק בך. ידענו זאת תמיד, אבל חיזקת את העובדה שאתה קובע ולא בג״ץ. אנא, אל תפעל על פי איומים. פעל אך ורק על פי חובתך – הזכות לבנות את ארץ ישראל והזכות להגן על אזרחי ישראל. הכל בידיים שלך!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]