צפו - מפקד מג"ב ירושלים ללוחמים שחיסלו את המחבל בעיר העתיקה: "גאים בכם - אתם כאן וזה מה שחשוב" - 0404

צפו – מפקד מג"ב ירושלים ללוחמים שחיסלו את המחבל בעיר העתיקה: "גאים בכם – אתם כאן וזה מה שחשוב"

מפקד מג"ב ירושלים, תת-ניצב עימאד חסן ביקר את הלוחמת ולוחם מג"ב שנפצעו באורח קל, וחיסלו את המפגע הבוקר בעיר העתיקה בירושלים.

כאמור הבוקר (חמישי),, סמוך לשעה 5:00, מחבל שהגיע מכיוון שער שכם בעיר העתיקה, שלף סכין, התנפל על גבר יהודי ברחוב הגיא וניסה לדקור אותו, משלא צלח המשיך בריצה לעבר צוות לוחמים בקרבת מקום במטרה לדקור אותם. במהלך המאבק של הלוחמים עם המחבל, הצליחו לחסל אותו בירי. 

בביקור התרשם מפקד מג"ב ירושלים מפעילותם של הלוחמים באירוע ואמר: "התגובה המהירה והנחושה שלכם באירוע היא שהובילה לתוצאה שהמפגע נוטרל. בפעילותכם הצלחתם למנוע פגיעה בחפים מפשע ולממש את יעודכם ומשימתכם. אני מאחל לכם בריאות והחלמה מהירה ומקווה שתשובו בהקדם לפעילות מבצעית".

לוחם מג"ב, סמ"ר ו' שפעל לניטרולו של המחבל ונפצע באורח קל באירוע סיפר: "אני והלוחמת פעלנו באזור שער שכם. לפתע זיהיתי חשוד שרץ לעברי ומיד קיבלתי מכה בראש, בתוך שניות בודדות הבנתי שמדובר במפגע ועלי לפעול מיד לנטרולו. דרכתי את הנשק ויריתי לכיוונו עד שנוטרל. אנחנו נערכים לכל תרחיש וכל הזמן מתרגלים אותנו למצבים כאלה. לכן אנחנו תמיד דרוכים ומוכנים לכל אירוע."

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com