הושג הסכם בין הרשות הארצית לכבאות והצלה ובין ההסתדרות וארגון הכבאים - 0404
הושג הסכם בין הרשות הארצית לכבאות והצלה ובין ההסתדרות וארגון הכבאים דוברות כבאות

הושג הסכם בין הרשות הארצית לכבאות והצלה ובין ההסתדרות וארגון הכבאים

לאחר משא ומתן ממושך בין הרשות הארצית לכבאות ולהצלה להסתדרות המעו״ף וארגון הכבאים המקצועיים, יושבו המחלוקות והצדדים חתמו הלילה (חמישי) על ״מסמך הבנות״ לתקופה של שלושה חודשים.

במסגרת מסמך ההבנות סוכם שהכבאים ישובו באופן מיידי לביצוע הכשרות והשתלמויות לרבות השתתפות הכבאים היום בתרגילי השטח שתוכננו במסגרת התרגיל הלאומי ״מגן האש״. עוד סיכמו הצדדים כי עם תשלום כספי הרווחה כבר בשנת 2018 יופסקו כלל הצעדים הארגוניים, רשות הכבאות תחזור לשגרה מלאה והצדדים יכנסו יחד למשא ומתן על הסכם קיבוצי כולל חדש עם משרד האוצר.

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן: “ההסכם שנחתם הלילה חשוב לכשירות ולמוכנות של מערך הכבאות וההצלה ולהצלת חיים. עשיתי מאמצים רבים וקיימתי פגישות רבות ונסיונות גישור על מנת לפתור את סכסוך העבודה, שבמהלכן הגיעו הצדדים להסדרים בנושאים שונים. אני מקווה שבחתימה על מזכר ההבנות הלילה, הסכסוך בא אל סופו לטובת אזרחי ישראל. אני מברך את הנהלת הרשות הארצית לכבאות ולהצלה, את העובדים, ההסתדרות ואת מנכ”ל המשרד על גילוי האחריות לפתרון הנושאים השנויים במחלוקת ועל שיתוף הפעולה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com