תנועת הליכוד בחיפה נגד קליש: "רואה בחומרה רבה את ההאשמות הקשות, המסיתות והשקריות שהטיחה" - 0404
תנועת הליכוד בחיפה נגד קליש:

תנועת הליכוד בחיפה נגד קליש: "רואה בחומרה רבה את ההאשמות הקשות, המסיתות והשקריות שהטיחה"

תנועת הליכוד בחיפה יוצאת להתקפה נגד ראש העיר עינת קליש-רותם שאמרה היום: "‏לא אתן שנציגי הליכוד המקומיים, שכועסים על כי לא קיבלו ג'ובים, ינהלו מלחמה נגד האוכלוסייה הערבית בחיפה".

מהתנועה נמסר כי, "תנועת הליכוד בחיפה רואה בחומרה רבה את ההאשמות הקשות, המסיתות והשקריות שהטיחה ראש העיר החדשה עינת קליש בבוחרי הליכוד ורשימת הליכוד במועצת העיר חיפה.

אחרי שעשתה כל טעות אפשרית מאז שנבחרה ופגעה קשות בעיר ובתושביה, ובמקום לפעול לאיחוי הקרעים שנוצרו בעקבות החלטתה הפזיזה למנות תומך חיזבאללה וחמאס לסגן ראש עיר, היא ממשיכה במדיניות חסרת האחראיות שלה ומאשימה את הליכוד ב"מלחמה מול הציבור הערבי בחיפה".

אז תרשי לנו לגלות לך עובדה: בבחירות האחרונות לא מעט ערבים תושבי חיפה הצביעו לרשימת הליכוד. האם ידעת למשל שבמהלך קמפיין הבחירות הליכוד קיים כנסים למגזר הערבי? ודאי שלא. אין מפלגה בעיר חיפה שממחישה בצורה הטובה ביותר את הדו קיום האמיתי כמו הליכוד! הרי למה להתייחס לעובדות כשאפשר להסית? או שאולי את משתמשת בעיר שלנו בשביל קפיצת מדרגה לפוליטיקה הארצית?

אנחנו נילחם בכל דרך כדי שתנועת חד"ש לא תהיה חלק מהקואליציה. ההנהגה הנוכחית של חד"ש מורכבת מנציגים שתומכים בחמאס ובחיזבאללה ועל זה אי אפשר לעבור לסדר היום. אם זה בסדר מבחינתך ובסדר מבחינת הפטרון הפוליטי שלך מר אבי גבאי, שנציגים תומכי טרור יהיו חלק מהקואליציה, זה אומר הכל.

לא יכול להיות שבעיר חיפה אדם שמחזיק בדעות קיצוניות (שאינו מוכן לחזור מהן!) יכהן בתפקידים עירוניים בכירים כגון יו"ר "בית הגפן" עם תקציבי עתק או בוועדת התרבות. לא ניתן לזאעתרה ושותפיו להחזיר תקציבים להצגות תומכות טרור בתיאטרון אל מידאן שאנחנו פעלנו להסיר. את הביזיון הזה נעצור!

לחברנו במועצה: אל תתנו יד למינוי שהירה שלבי, מספר 2 ברשימת חד"ש לתפקיד סגן ראש עיר בפרט וכל תפקיד ציבורי אחר. גם היא, שהביעה תמיכה פומבית בטרור העזתי בזמן שעם ישראל קבר את בניו במבצע "צוק איתן", לא ראויה להחזיק בשום תפקיד.

הניסיון להאשים את הליכוד בכך שבחרת להכניס את חד"ש לקואליציה לא פחות מעלוב והציבור גם לא מאמין לזה. עוד רגע תאשימי את הליכוד גם בחוסר ההצלחה שלך למנות מנכ"ל עירייה או בפסילה שלך רגע לפני הבחירות. באותה מידה יכולת להכניס את הירוקים למשל. חבל שאת רק מחפשת להטיל את הרפש עלינו. ללא ספק הבאת רוח חד"שה לעיר.

אנו מצפים מחברי המועצה להצביע נגד מינויה הצפוי של במספר 2 בחד"ש ויתרה מכך, למנוע את כניסת חד"ש לקואליציה. אפשר ורצוי להסתדר בלעדיהם. נסו רק לדמיין את נציגי חד"ש האלה בחמל מלחמה מול החיזבאללה. הבטן שלנו מתהפכת רק מהמחשבה על כך ומה הם עלולים לעשות עם המידע שיחשפו אליו.

הליכוד יישב בגאון באופוזיציה ויילחם למען העיר חיפה ולמען תושבי חיפה, יהודים וערבים כאחד. לא ניתן לאף אחד לפגוע בעיר שלנו. חיפה נפגעה מספיק בשבוע האחרון בגלל התנהלות לא אחראית ומנותקת מהציבור של ראש העיר החד"שה שלנו".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com