חבר הכנסת דוד ביטן בחאן אל אחמר: "הליכוד חייב להחיל את הריבונות" - 0404
צילום: תנועת רגבים

חבר הכנסת דוד ביטן בחאן אל אחמר: "הליכוד חייב להחיל את הריבונות"

חבר הכנסת דוד ביטן, סייר היום (רביעי) בחאן אל אחמר יחד עם תנועת רגבים, ביוזמת 'הפורום הלאומי בליכוד' ובליווי משטרת ישראל.

"צריך לפנות אותם מיד. הגיע הזמן, מכיוון שיש החלטת בית משפט", אמר ביטן. "כמו שפינינו בעקבות החלטת בית משפט, למרות שלא רצינו, יישובים ומבנים בהתיישבות הישראלית, כך צריך לעשות גם בהתיישבות הבדואית".

ביטן הוסיף כי, "ההתערבות של האיחוד האירופי, לצערי הרב, היא בושה וחרפה. במישור הבינלאומי דבר כזה לא יכול לקרות ולא קורה בפועל בשום מקום. אנחנו רואים את האיחוד האירופי גם מסייע לאיראן, קורה משהו שם – אנטי אמריקאי ואנטי ישראלי. יש פה משהו לא בריא ולא טוב במדיניות הבינלאומית. ישראל נפגעת מזה וזה לא צריך לקרות".

בתום הסיור הצהיר ביטן כי "הליכוד חייב, אם לא עכשיו, אז לפחות בכנסת הבאה, להחיל את הריבונות על שטחי C על מנת לסיים את כל העניין הזה. יש לצרף את כל גושי ההתיישבות למדינת ישראל ולחוק הישראלי".

תנועת רגבים

מאז הודיע ראש הממשלה נתניהו כי חאן אל אחמר יפונה "בקרוב מאוד", חלפו כחודשיים. במהלך השבועות האחרונים הגיעו לסייר במקום שורה ארוכה של חברי כנסת מהליכוד, הדורשים לממש את פסק הדין של בג"ץ ולהשלים את האכיפה. (צילום: תנועת רגבים).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com