אלמנתו של הרב רזיאל שבח שנרצח בפיגוע: "חייבים לעצור את 'המוקד' שמייצג מחבלים בבתי המשפט" - 0404
אלמנתו של הרב רזיאל שבח שנרצח בפיגוע: באדיבות המשפחה

אלמנתו של הרב רזיאל שבח שנרצח בפיגוע: "חייבים לעצור את 'המוקד' שמייצג מחבלים בבתי המשפט"

יעל שבח, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד שנרצח לפני כשנה על ידי מחבל בדרכו לביתו בחוות גלעד, קוראת לציבור לפעול לעצירת פעילותו של ארגון 'המוקד להגנת הפרט' המייצג מחבלים בבתי המשפט.

שבח סיפרה על היכרותה עם ארגון 'המוקד להגנת הפרט', שהחלה כאשר 'המוקד' ייצג את משפחת המחבל שרצח את בעלה. "את פעילותו המקוממת של 'המוקד להגנת הפרט' אני מכירה. המוקד ייצג את משפחת המחבל אחמד קונבע שרצח את בעלי, הרב רזיאל שבח, בעתירה נגד הריסת ביתם. ברוך ה' מזימתם לא צלחה, ולמרות העתירה בית המשפחה נהרס לפני כחצי שנה".

אמנם העתירה של משפחת רוצח בעלה לא צלחה, אך שבח מוסיפה כי, "זו לא העתירה היחידה… המוקד מגיש מידי שנה עתירות רבות כנגד הריסת בתי מחבלים, ולצערי הרב חלקן מתקבלות. פעילותו של ה'מוקד', שרובו ממומן מכספי מדינות אירופאיות, חייבת להיפסק. לא יתכן שמחבלים במדינת ישראל יזכו לייצוג שכזה, לעתירות בשמם, לדאגה כזו לשלומם. חייבים לעצור את הטירוף של המוקד, ולעשות לזה סוף.

אני מחזקת את ידי כל הפועלים נגד 'המוקד', ומברכת את ארגון 'עד כאן' שמרים את הכפפה ומתחיל לעצור אותו. אני קוראת לכל מי שיכול, לתמוך ב'עד כאן' ולסייע בעצירת המוקד ופעולותיו".

בימים אלו יוצא ארגון 'עד כאן' נגד 'המוקד להגנת הפרט', ארגון אנטי ישראלי קיצוני שתומך במחבלים, ומתחיל לפעול לעצירתו. מדובר בארגון שבשנים האחרונות מגן על מחבלים שרצחו עשרות יהודים, בפיגועים הקשים ביותר. 'המוקד' דואג לתנאי הכליאה של המחבלים, עוזר למשפחותיהם ומסייע להם מבחינה משפטית, מה שהוביל את 'עד כאן' לכנותו – 'הגב של המחבלים'.

'המוקד' בחר לסייע גם לרוצחים השפלים ביותר, בין היתר: מבצע הפיגוע האכזרי בברקן שטרם נתפס וביתו עדיין עומד על תילו, רוצח הרב רזיאל שבח, רוצח הילדה הלל אריאל בת ה-13, רוצחי משפחת פוגל, רוצחי הזוג הנקין, המחבל מהפיגוע בארמון הנציב, רוצח החייל רונן לוברסקי ועוד.

כעת, מבקש ארגון 'עד כאן' את עזרת ההמונים בכדי לפעול נגד 'המוקד'. תכנית הפעולה כוללת: איסוף מידע ומחקר מקיף על התנהלות הארגון, קשרי החוץ ודרכי המימון שלו, פעילות משפטית כנגד פעולותיו, פעילות הסברתית ופרלמנטרית מול המדינות הזרות התומכות בו ועוד.

בארגון עד כאן פנו לאזרחי ישראל והוסיפו פרוייקט גיוס המונים, "לא נשקוט עד שנרוקן את הארגון הבזוי הזה מהמימון הזר. כל תמיכה תסייע לנו לעצור את פעילות תומכת הטרור של 'המוקד'".

 

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com