מסתנן התפרץ לגן ילדים בצעקות - צוות הגן הכניס את הילדים לממ"ד - 0404
+
מסתנן התפרץ לגן ילדים בצעקות – צוות הגן הכניס את הילדים לממ"ד דוברות המשטרה

מסתנן התפרץ לגן ילדים בצעקות – צוות הגן הכניס את הילדים לממ"ד

מסתנן סודני בן 34, התפרץ לפני זמן קצר למתחם גן ילדים בשכונת רובע יזרעאל בעפולה. הסודני קפץ מעל הגדר תוך שהוא צועק "אני צריך את משה".

שוטרים שהוזעקו למקום על ידי צוות הגן עצרו את החשוד בגין הסגת הגבול ולקחו אותו לחקירה. הרקע לאירוע טרם ברור, ויכול להיות שהחשוד סובל מבעיה נפשית.

מפקחת גני הילדים בעפולה פנתה להורים: "שלום לכם הורי ילדי גני ברקת היקרים, היום בשעות הצהריים, עברנו אירוע בו עבר את גדר הגנים אזרח זר, סודני, הוא דפק בעוצמה בדלת גן ברקת ב' תוך שהוא צועק "אני צריך את משה", מור בחכמה ובקור רוח, הובילה אותו החוצה כדי "לראות האם משה בחצר", בזמן זה דאגה שיכניסו את הילדים לממ"ד.

היא הודיעה לבלהה להיכנס עם ילדי גן ברקת א' לגן לממ"ד ולנעול את הדלתות, ומור הזמינה את המשטרה. בינתיים הבחור עדיין צעק ורצה להיכנס. המשטרה הגיעה, עצרה את הבחור, ובמשטרה הוא נחקר, כשכרגע נראה שהבחור פעל כך, עקב בעיה נפשית.

רוצה להודות לגננות ולצוותים על טיפולם המקצועי את האירוע!!! השפ"ח והיועצת ממשרד החינוך יעמדו לרשות הגננות כדי לעזור להן בהיבט האישי, וכדי לעזור להן לתווך את האירוע ולהביא את החוסן של המבוגרים ושל הילדים.

בברכה, ובתקוה רק לטוב! ציביק קוסטא, מפקחת גני הילדים בעפולה".

מצוות הגן נמסר להורים כי, "אשמח אם תשוחחו עם ילדיכם באופן רגוע על הסיטואציה וכמה חשוב לא לגשת או לדבר עם אנשים זרים… חייבת לציין ששוחחנו מעט על הסיטואציה בגן וכששאלתי את הילדים מהו איש זר? הם אמרו איש מוזר.. אז רגע של נחת אחרי כל הרגעים מורטי עצבים הללו🙏

רוצה להודות לצוות המדהים שלי שפעל בתושייה מיוחדת ויוצאת מן הכלל!! שנתבשר בבשורות טובות תמיד אמן🙏 המשך יום רגוע❣ צוות הגן🌸🌸🌸".