100 בעלי עסקים בועידה העסקית מוא"ז גוש עציון - 0404
100 בעלי עסקים בועידה העסקית מוא

100 בעלי עסקים בועידה העסקית מוא"ז גוש עציון

כמאה בעלי עסקים מגוש עציון הגיעו היום, (ג'), לועידת העסקית האזורית של מוא"ז גוש עציון בשיתוף עם מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה. מנכ"ל החברה לפיתוח גוש עציון, יפתח נאור, אמר בכנס כי "אנחנו מפתחים כל הזמן מקומות מסחר ותעסוקה. התושבים שלנו עומדים כל בוקר בפקקים לירושלים כשהם יכולים להקים את העסק שלהם בגוש עציון. ככל שיהיו יותר עסקים ויותר תעשיה, הפעילות הכלכלית בגוש תגדל, וכך גם רווחת התושבים".

"בגוש עציון יש תנופת פיתוח מדהימה" אומר נצר וינטר, מנהל סניף מעוף ירושלים. "אנחנו מרגישים את זה לפי כמות הפונים אלינו לייעוץ עסקי. יש ביקוש עצום להקמת עסקים מתחומים שונים ואנו שמחים לסייע להם בשיווק, הקמת אתר למסחר מקוון, ליווי בתכנון העסק ועוד".

"כשאנשים מתייחסים לחזון עסקי, הם שוכחים שצריך להתייחס לזה שמדברים אל בן-אדם עם משפחה וילדים, עם צרכים אנושיים טבעיים. תבדקו מי קהל היעד, איפה הם נמצאים, מה הצרכים שלהם". אמר בכנס אלי רוזן, יועץ מעוף למיתוג דיגיטלי. "כשבונים חזון עסקי חובה להתייחס לשלושה נושאים עיקריים. כמה לקוחות אני רוצה בסוף השנה, מה המחיר שבו אני רוצה למכור את המוצר או השירות, וכמה פעמים כל לקוח חוזר אלי".

"אנשים חושבים שהם יכולים להצליח, אבל הם לא חושבים שמגיע להם להצליח. כשהם מגיעים להצלחה בעסק הם פעמים רבות מתחילים לחבל במכוון אך באופן לא מודע בעסק שלהם. צמיחה לא רק מצריכה סבלנות אלא גם התמדה. זה נכון עבור כל עסק. אם תעבדו נכון, תבנו חזון, תתמידו בשיווק ולא תתייאשו תגיעו להצלחה בעסק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com