הגרלת ה"סלפיל" ומוזיקה חיה בגן החיות התנ"כי - 0404
+
הגרלת ה"סלפיל" ומוזיקה חיה בגן החיות התנ"כי ששון תירם

הגרלת ה"סלפיל" ומוזיקה חיה בגן החיות התנ"כי

פילים נחשבים לבעלי חיים חברותיים ומאוד אינטליגנטיים, והפילים בגן החיות התנ"כי הם היהלום שבכתר. "תמר" "סוזן" "מיכאלה" ו"טדי" מאוד אוהבים בני אדם, במיוחד כאלה שמאכילים אותם בגזרים או תפוחים.

בימי שישי, בחודשים נובמבר עד אפריל (עד פסח), יקיימו בגן החיות הגרלה מיוחדת שבה הזוכים יוכלו להיכנס אל בית הפילים, לפגוש וללטף אותם, וכמובן לצלם למזכרת "סלפי" יחד עם הפיל. מחיר ההשתתפות בהגרלה הוא שקל אחד בלבד, כאשר כל ההכנסות יועברו לבית החולים לפילים בצ'אנג מאי, תאילנד. הכספים יועברו דרך שגריר תאילנד שיגיע להשתתף בטקס מיוחד במקום שיתקיים בסופה של הפעילות.

מלבד ההגרלה, יאפשרו בגן החיות לכל הקהל להאכיל את הפילים בגזרים ובתפוחים, ולצפות באימון הפילים המתקיים במקום. במהלך הפעילות תתקיים גם הדרכה על העבודה עם הפילים בגן החיות, שהיא היחידה בארץ שעובדת בשיטת "המגע הקרוב", המספקת לפילים איכות חיים גבוהה וטיפולים רפואיים ללא צורך בהרדמה.

בזמן שהמבקרים מחכים בהתרגשות לגלות אם זכו בהגרלה, הם יוכלו ליהנות גם ממוסיקה חיה ומקפיצה. בחודש דצמבר תנגן להקת "ראש בראש" מוזיקת ג'אז וסווינג, בחודש ינואר להקת "וודשיק" תנגן קאנטרי עכשווי, בפברואר "הנופלים בפח" ינגנו מוזיקה ישראלית ובחודש מרץ דן אילון מארח להקות צעירות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com