פרסום ראשון: קליש קיבלה מידע על פעילות זעאתרה - תודיע על ביטול כוונתה למנותו כסגן ראש העיר - 0404
פרסום ראשון: קליש קיבלה מידע על פעילות זעאתרה – תודיע על ביטול כוונתה למנותו כסגן ראש העיר שלמה מור, 0404

פרסום ראשון: קליש קיבלה מידע על פעילות זעאתרה – תודיע על ביטול כוונתה למנותו כסגן ראש העיר

ראש העיר חיפה, עינת קליש, תודיע בקרוב על החלטתה לבטל ההסכם עם רג׳א זעאתרה ולהבהיר כי היא חוזרת בה מכוונתה למנותו לסגן ראש העיר – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

קליש, קיבלה לאחרונה מידע נוסף באשר לפעילות שמבצע זעאתרה והבינה כי מינויו חייב לרדת מסדר היום.

עוד נודע לחדשות 0404 כי ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם קליש יותר מפעם אחת בעניין המינוי. השיחות בין השניים התנהלו ברוח טובה.

בזמן שהמחאה ברחוב החיפאי מתרחבת והתושבים אינם מוכנים לקבל, ובצדק, את המינוי הצפוי של תומך חיזבאללה לתפקיד סגן ראש העיר, מבינה קליש כי תפקודה בעיר בסכנה.

מפלגות הקואליציה נכנסות גם הן לבעיה. המחאה תתרחב גם אליהן – כך מבהירים התושבים בעיר והדבר ייפגע ישירות בחברי המועצה שנכנסו עם קליש לקואליציה.

קליש שוחחה עם רג׳א זאעתרא והבהירה לו כי היא בבעיה והוא יצטרך להתנצל או לחזור בו מאמירותיו, אחרת לא תוכל למנותו, אך כאמור, היא תודיע בקרוב על ביטול ההסכם עמו.

גורם בעירייה לחדשות 0404: ״קליש במשבר קשה. כלפי חוץ היא משדרת ׳עסקים כרגיל׳, אבל בתוכה היא בסערה גדולה. היא עשתה טעות קשה מאוד והיא מתחילה להבין שהיא תצטרך לבחור בין רג׳א לבין סיכון המשך תפקודה״.

אם הקואליציה תתפרק – ויש סיכוי שזה יקרה, קליש לא תוכל לנהל את העיר ולהעביר החלטות ולמעשה עלולה לאבד את תפקידה. חברים בקואליציה כבר מתחילים להבין שכולנו בבעיה״, אמר הגורם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com