צפו: באוניברסיטת חיפה טוענים: ״דגל ישראל - פרובוקציה״ - 0404
+

צפו: באוניברסיטת חיפה טוענים: ״דגל ישראל – פרובוקציה״

עד לאן רוצים להגיע באוניברסיטת חיפה? צפו איך מנעו מאבטחים כניסה עם דגל ישראל – אותו הגדירו ״פרובוקציה״ וזאת בניגוד לחוק הדגל והסמל.

באוניברסיטת חיפה כנראה מעדיפים את יום הנכבה וזאת ימים בודדים לאחר שחגגנו את יום ההולדת ה-69 למדינתנו. בושה וחרפה!

עשרות מפעילי תנועת "אם תרצו" יחד עם פעילי תאים ציוניים נוספים כמו תא לביא ותא ישראל ביתנו קיימו היום (ב') הפגנת מחאה נגד קיום אירוע נכבה באונברסיטה חיפה.

ראשי התאים מחו נגד סתימת הפיות מצידה של הנהלת האונברסיטה שדרשה מראשי התאים שלא לקיים פעילות הסברה הכוללת הנפת דגלי ישראל ואם חלילה יעשו זאת ייענשו בחומרה.

ראשי תא "אם תרצו" כאות מחאה חסמו את פיהם בנייר דבק שחור כסימן להשתקה הציונית אותה מנסים ראשי האונברסיטה לקיים במוסד.

פעילי "אם תרצו" הניפו את דגלי ישראל בגאון וחילקו את ספרוני "נכבא חרטא" המדגיש את שקרי הנרטיב אותו מנסים התאים הערביים להשריש ללא הצלחה.

מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מתן פלג, אמר כי: ״אבסורד לראות איך מוסדות להשכלה גבוהה המממונים על ידי משלם המיסים הישראלי, עוברים על החוק ועושים במימון שניתן להם כבשלהם. יש לשמור על האקדמיה מפני הפיכתה לחממה אנטי ציונית קשה. אל לאוניברסיטאות לתת חסות ומימון לאירועים המאשימים את מדינת ישראל בטיהור אתני ומסיתים נגד חיילי צה"ל. חופש הביטוי הוא כלי חשוב בדמוקרטיה כל עוד הוא לא הופך לחופש שיסוי והסתה. יש שים סוף לתאטרון האבסורד האקדמאי״.

אלון מליק, סטודנט לתקשורת ומדעי המדינה שמשמש גם כראש תא אם תרצו באונברסיטת חיפה: "אנחנו לא מתכוונים לוותר. אירועים שמתייחסים לקיום מדינת ישראל כדבר שאינו לגיטימי ומציינים את הקמת המדינה כיום אבל הם אירועים שחוצים את גבולות חופש הביטוי. אם באוניברסיטה בישראל מתקיים אירוע דה לגיטימציה מובהק לישראל, איך נוכל לנצח את התעמולה השקרית בחו"ל?". (צילום: אם תרצו).