פורום מטה השב"כ נפרד מהרמטכ"ל איזנקוט: "רואה את טובת המדינה מעל הכל" - 0404
פורום מטה השב תקשורת שב"כ

פורום מטה השב"כ נפרד מהרמטכ"ל איזנקוט: "רואה את טובת המדינה מעל הכל"

הערב (שני), התקיים במטה שירות הביטחון הכללי מפגש פרידה של פורום מטה שירות הביטחון הכללי מהרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט. בסיום המפגש, דנו הרמטכ"ל וראש השב"כ בנושאים מודיעיניים ומבצעיים שעל סדר היום.

ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן: "בתקופת כהונתך כרמטכ"ל, מערכת היחסים הבין-ארגונית הגיעה לשיאים חדשים של שיתוף פעולה והישגים ומקסמנו יחד את ערך השילוביות. הובלת דרך עניינית וחברית, המבוססת על אמון, שקיפות ומקצוענות.

בנושאים הביטחוניים המורכבים, בעלי השפעה אסטרטגית, מצאתי בך שותף יוצא דופן, נאמן לערכים ולדרך, אשר רואה את טובת המדינה מעל הכל. הובלנו יחד מבצעים רגישים ופעולות מודיעיניות עלומות אשר תרמו באופן דרמטי ביותר לביטחון מדינת ישראל ותושביה. ברצוני להודות לך, בשם שירות הביטחון הכללי, עם ישראל וממני באופן אישי – ולאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך".

הרמטכ"ל, רא"ל גדי איזנקוט: "שב"כ וצה"ל הם שני ארגונים אשר טובת המדינה היא נר לרגליהם, כמו גם המסירות אין קץ ואחדות המטרה. העשייה המשותפת של שב"כ וצה"ל היא פנומן מודיעיני ומבצעי, אשר אין לו אח ורע בעולם כולו. בכוחות משותפים פעלו ופועלים הארגונים כנגד הטרור ומאפשרים לאזרחי ישראל את שגרת חייהם.

בשנים האחרונות התמודדנו מול אתגרים ביטחוניים מורכבים בזירות קרובות ורחוקות וללא ספק שיתוף הפעולה היווה מכפיל כוח מול יריבינו באשר הם. תודה לך נדב ולכל עובדי ועובדות השירות אשר פועלים כמגן ולא יראה יחד עם לוחמי ומפקדי צה"ל בזירות השונות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com