חשיפה: פעמיים שוחרר ע"י המשטרה ואתמול תקף מינית 7 קטינות ביישוב אדם - 0404
+
חשיפה: פעמיים שוחרר ע"י המשטרה ואתמול תקף מינית 7 קטינות ביישוב אדם 0404

חשיפה: פעמיים שוחרר ע"י המשטרה ואתמול תקף מינית 7 קטינות ביישוב אדם

מבוגר כבן 70 נעצר אתמול ביישוב אדם לאחר שתקף מינית 7 קטינות כבנות 12 – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

סמוך לשעה 13:30 המבוגר נצמד לקבוצת תלמידות בנות 12. על פי תלונות הקטינות, החשוד נישק אותן, חיבק, נגע באיברים אינטימיים תוך שהן מנסות להרחיקו ובהמשך אף ניסה לגרור את אחת הבנות למחסן סמוך, כדי לבצע בה את זממו. הקטינה הצליחה להמלט ויחד עם חברותיה ברחה לתוך בית הספר הסמוך. הנהלת בית הספר הזעיקה מיידית את המשטרה וזו עצרה את החשוד.

לחדשות 0404 נודע כי התקיפה המינית יכולה היתה להמנע אם המשטרה לא היתה משחררת או חוקרת בצורה רצינית יותר תלונות שהוגשו נגד האיש בעבר. שתי תלונות קודמות על תקיפה מינית שביצע, נסגרו במשטרה מ"חוסר עניין לציבור".

אביה של אחת מהבנות שהותקפו, סיפר לחדשות 0404: "אתמול קיבלתי את הטלפון שכל אבא חושש ממנו יותר מכל. גבר מבוגר נגע בבת שלי,  חיבק וניסה לנשק אותה. ביישוב. במכולת וניסה למשוך ילדה נוספת למחסן משקאות. הילדות פעלו באומץ. כפי שלימדנו אותן, חילצו את עצמן משם וברחו לביה"ס.

טסתי ליישוב, תוך שהמוח כבר רץ קדימה… מה קרה? מה עם הילדה? מה הוא עשה לה? מה עושים? איזה סרטים רצים לך בראש ברגעים האלה. תוך כדי טלפונים התחילה להתבהר התמונה. גבר מבוגר, ששוכר דירה ביישוב, לא מדבר עברית, שנמצא דרך קבע ליד הסופרים, מציע לילדות סוכריות ושולח נשיקות באוויר… לכאורה לא מזיק. חבוש כובע, נמוך ומלא, לא בדיוק טיפוס ה"מניאק". עכשיו אני יודע שהוא נוהג לצרוך הרבה אלכוהול, הרבה בירה וודקה, בכל יד בקבוק וסיגריות, שזה לא היה מזיז לי בדר"כ, אבל מה שהוא עשה – לתקוף מינית,ילדות, בחורות, את הבת שלי… ובעיקר לחבק, לגעת ולנשק צעירות ביישוב וזו לא ילדה אחת ולא שתיים. שבע ילדות היו בתחנת משטרת בנימין יחד אתנו. סייעת בגן הילדים אף היא הותקפה על ידו ועוד.

הבת שלי אף הוסיפה שאותו אחד נגע בה בדיוק באותו אופן גם לפני שלושה חודשים ולא הצליחה לתאר אותו כ"כ וגם לא הצלחתי למצוא אותו".

0404

0404

האב הוסיף וסיפר: "זהו פדופיל שני שנתפס ביישוב שלנו. כזכור, הקודם לפני כחצי שנה היה טכנאי בעסק מוכר. "רב" שהכין ילדים/נערים לבר מצוה. אנחנו יישוב קהילתי. עברנו וועדת קבלה ליישוב. לכל משכירי הדירות ביישוב. חובתכם כלפינו כתושבי היישוב לפקח על אלה שאתם משכירים להם דירות ויח' דיור. וכן. לרבות לדרוש (!) הצגת טופס רישום פלילי והעדר עבירות מין. לגיטימי. אני נדרש בכל שנה לטפסים האלה להצגת מועמדות למכרזים של מוסדות, עיריות וכו' וטוב שיש פיקוח מי מסיע את הילדים. במיוחד חסרי האונים בחינוך המיוחד. במיוחד ביישוב קהילתי. זה יישוב בו ידוע מי בעלי הדירות והוא לא אמור להיות חממה לפדופילים, עברייני אלימות ומין וכו' שמוצאים כאן מקלט נוח בלי יותר מדי שאלות. תתעוררו. לא היינו רוצים להגיע למקרה הבא". (בתמונות: החשוד אתמול סמוך למועד האירועים).