החיפושים אחר הנעדר בנחל אלכסנדר: כוחות ההצלה איתרו גופה - 0404
החיפושים אחר הנעדר בנחל אלכסנדר: כוחות ההצלה איתרו גופה דוברות זק"א

החיפושים אחר הנעדר בנחל אלכסנדר: כוחות ההצלה איתרו גופה

כוחות ההצלה העוסקים בחיפושים אחר הנעדר, ג'רבאן רסמי מג'סר אזרקא, בנחל אלכסנדר, איתרו לפני זמן קצר גופת אדם סמוך לבית ינאי. הגופה תועבר למכון לרפואה משפטית לצורך זיהוי האם היא אכן שייכת לנעדר.

כזכור, מאז שבת, פועלים כוחות החילוץ וההצלה ומתנדבי יחידת הצוללים של זק"א בסריקות נרחבות בנחל אלכסנדר אחר נעדר צעיר שככל הנראה נסחף בנחל וקיים חשש כבד לחייו, הצוללים של זק"א נמצאים בזירה וסורקים רגלית בתוך מימי הנחל עם אמצעי חיפוש מתקדמים בסיוע מכשיר הסונאר – מכשיר יעודי ומיוחד עם יכולות מבצעיות באיתור במים.

חיים אוטמזגין, מפקד יחידות המיוחדות של זק"א: "הצוללים של זק"א סורקים רגלית במישוש פיזית עקב קושי הראות במים. לראשונה צירפנו לחיפושים את מכשיר הסונאר שרק הושק לאחרונה והפך למבצעי בארגון זק"א.

החיפושים נערכים בשיתוף פעולה מלאה עם משטרת ישראל ויחידת להבה של הכיבוי. הנחל חולק לפי גזרות ומשימות, כל צוות לקח תא שטח נרחב ופועל במסירות רבה מתוך מי הנחל המזוהמים. פעילות המתנדבים תימשך אל תוך הלילה בתקווה שנמצא את הנעדר במהירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com