נס חנוכה ב"הלל יפה": אוזן שנתלשה הוחזרה למקומה בניתוח מורכב - 0404
נס חנוכה ב דוברות הלל יפה

נס חנוכה ב"הלל יפה": אוזן שנתלשה הוחזרה למקומה בניתוח מורכב

במסגרת תאונת עבודה, נתלשה אוזנו השמאלית של מ' ממקומה. מ' הגיע למרכז הרפואי הלל יפה, שם עבר ניתוח חירום, בו הצליחו להציל את אוזנו ולחברה חזרה למקומה. ד"ר יורם וולף, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי הלל יפה, שניתח את מ': "הצלחנו להציל את האוזן ולחברה חזרה. מדובר בנס של ממש".

לא אחת אנו שומעים על תאונות עבודה שקורות סביבנו. חלקן מסתיימות בפציעה קלה וחלקן לצערנו בפגיעות קשות עם השלכות ארוכות טווח. במקרה של מ', בן 67 מיוקנעם, תאונת העבודה הסתיימה בגדר נס. מ' הגיע לחדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה לאחר שאוזנו השמאלית נתלשה ממקומה במסגרת תאונת עבודה שהתרחשה במפעל בו עובד כחרט. בנוסף אבחנו הרופאים כי מ' סובל משברים בידו השמאלית, בצלעות ומאוטם בגזע המוח.

מ' הובהל במהירות לחדר הניתוח, שם הצליחו להציל את אוזנו ולחברה חזרה. ד"ר יורם וולף, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית, אשר ניתח את מ', סיפר, "מ' הגיע אלינו כאשר אוזנו השמאלית נתלשה כמעט לחלוטין ממקומה. נותר חיבור של כ-5-6 מ"מ בודדים. במהלך הניתוח הצלחנו לחבר את האוזן בצורה כמעט מושלמת. לאחר מכן טופל על ידי תרופות ושימוש בעלוקות במטרה למנוע קרישת דם. העובדה שהצלחנו לשמור על האוזן ולהחזירה למקומה היא בגדר נס".

מ' מאושפז עדיין במחלקה הכירורגית להמשך טיפול ומעקב וצפוי בקרוב לעבור תהליך שיקום ארוך.

דוברות הלל יפה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com